Yemek Odası Dekorasyonu

Sevgilinize Özel Sofra HazırlıklarıSevgililer günü dünyanın her yerinde kutlanan ve sevilen bir gündür. Bu günde kişiler sevgili yada eşlerine hediyeler alarak, romantik anlar yaşarlar. Tabi ki evli çiftlerimiz için bu gün daha kolay bir şekilde özel hale getirilebilir. Evinizi o güne özel bir kaç süsleme ve ayrıntı ile donatarak harika bir sevgililer günü geçirebilirsiniz. Böyle anlar ilişkinizi sıcak tutmanız için fırsattır.

Sizler için toparladığımız birbirinden romantik sofra örneği için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Sizlere bu özel günde ilham olabilmek, bizi mutlu eder.

Kalpli ve Yıldızlı Masa Düzenlemesi

Kırmızı ve kalp detaylar Sevgililer Günü dendiğinde hemen akla gelen ayrıntılardır. Bu masada kullanılan kalpler, mumlar ve yıldızlar oldukça romantik bir ortam oluşturmuş. Şamdanlar, kadehler ve güller ile tamamlanan masada dikkat çeken ana nokta ise kalp pasta olmuş.

Tabi ki siz bu masayı, marifetli ellerinizle lezzetli yemekler yaparak daha da şenlendirebilirsiniz.

Romantik Kalpli Sofra
Romantik Kalpli Sofra

Balonlar ve Kalpler ile Oda Süslemesi

Sofraya geçiş kısmında da bir düzenleme yapmak isterseniz diye sizlere bu süslemeyi önermek istedik. Tavana asılan kırmızı balonların altlarına farklı boyutlarda kalpler asılmış. Çok hoş bir sürpriz… Eşiniz, sevgiliniz bu kısmı gördüğünde size hayran kalacaktır.  Bazen içteki çocuğa hitap etmek ve sevindirmek iyi olur. Böyle bir ortam kimi gülümsetip, mutlu etmez ki…Balonlarla Romantik Bir Düzenleme
Balonlarla Romantik Bir Düzenleme

İskandinav Tarzı Sofra Düzenlemesi

İskandinav tarzın kendine has havası burada mevcut. Kasalardan oluşan sofra altı, lezzetli atıştırmalıklar, Rahat yastıklar ve ışıklandırma… Söyleyecek söz bırakmayan harika bir ambiyans oluşturulmuş. Sizde elinizde ki imkanları kullanarak böyle hoş bir köşe oluşturabilirsiniz. Çok pahalı detaylara asla gerek yok. Işıklandırma, rahat yastıklar ve salaş bir sofra yeterli olacaktır. Önemli olan birlikte olmak ve sevginin daim olmasıdır.

Sevgililer günü sofra düzenlemesi
Sevgililer günü sofra düzenlemesi

Fotoğraf galerimizden harika Sevgililer Günü süslemelerine göz atabilirsiniz. Sofralar ve ev düzenlemeleri harika. Sizlere mutlaka ilham olacak seçenekler bulabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close