Yemek Odası Dekorasyonu

Birbirinden Stil Ahşap MasalarYemek masaları evimizin sıklıkla kullanılan ve en önemli sosyalleşme alanıdır diyebiliriz. Öyle ki bazı evlerde yemek saatleri dışında yemek masası bir çok aktivite için kullanılabiliyor. Özellikle benim evimde ders çalışma masası, çalışma masası, etkinlik masası gibi kullanılan yemek masamız adeta gün içinde vazgeçemediğimiz parçamız gibi oluyor. Bütün ev sakinleri mutlaka orada yemek dışında bir sebeple bulunuyor ve hiç boş kalmıyor. Sizlere yemek masası için ahşap ve stil örnekler göstermek istiyoruz. Sizde bu modellerden esinlenerek harika bir sosyalleşme alanına sahip olabilirsiniz.

Modern Ahşap ve Metal Yemek Masası

Koyu kül renginde masa tablası ve koyu mat gri metal ayakları ile modern endüstriye şık bir dokunuş katılmış. Hoş bir kombinasyon oluşmuş. Altı kişilik olan bu yemek masası ile harika sofralar ve davetler verebilirsiniz.

Modern Ahşap ve Metal Yemek Masası
Modern Ahşap ve Metal Yemek Masası

Depolama Alanı Ahşap Yemek Masası

İki sürgülü çekmece, bu ahşap yemek masasını bir organizatörün hayali haline getiriyor. Peçeteler, gümüş eşyalar, servis aksanları ve diğer eşyaları saklamak için gizli saklama alanını kullanabilirsiniz. Özel çekmecelerdeki alanlar çatal, kaşık, peçete gibi eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar.

Ahşap Depolama Yemek Masası
Ahşap Depolama Yemek Masası

Endüstriyel Yuvarlak Ahşap Yemek Masası:

Cesur ve perçinli ahşap tabanı olan bu yemek masasında kalın masif ahşap plakalardan yapılmış yuvarlak bir tabla yerleştirilmiş ve böylece güçlü ve önemli bir görünüm kazandırmış. Bu altı kişilik yemek masasını karanlık vurguları vurgulayan bir kentsel endüstriyel dekor temasını tamamlamak için kullanabilirsiniz.

 Endüstriyel Yuvarlak Ahşap Yemek Masası

Endüstriyel Yuvarlak Ahşap Yemek Masası

Endüstriyel Metal ve Ahşap Yemek Masası:

Bu kompakt dört kişilik yemek masası, küçük mekanlar için kullanışlı ve tarz bir görünüm sunuyor. Masa tablası, nötr kahverengi kaplamalı masif çam ağacından, bacaklar ise uzun süreli stabilite için sağlam metalden yapılmıştır. Yüzyıl ortası ve endüstriyel tarzları tamamlamak için kullanabilirsiniz.Endüstriyel Metal ve Ahşap Yemek Masası
Endüstriyel Metal ve Ahşap Yemek Masası

Endüstriyel Hafif Ahşap Sehpa

Endüstriyel stile daha hafif bir dokunuş katmak için bu masayı kullanabilirsiniz. Tasarlanmış ahşap üst kısım, kalın kesimli bir tahta görünümündedir ve bacaklar yaratıcı bir dekoratif ifade oluşturmak için yanlarda ve üstte devam eder. Bu parça hem endüstriyel hem de rustik etkilerin en iyisini harmanlıyor.

Endüstriyel Hafif Ahşap Sehpa
Endüstriyel Hafif Ahşap Sehpa

Firkete Ayaklı Yuvarlak Ahşap Yemek Masası

Organik, asimetrik bir masa bu parçaya büyüleyici bir rustik hava katıyor. Masa tablası hafif badanalı, firkete ayakları ipeksi kömür grisi rengindedir. Bu parça, küçük yemek odalarına ve kompakt yemekli mutfak düzenlemelerine uyacak şekilde yapılmıştır.

Firkete ayaklı yemek masası
Firkete ayaklı yemek masası

Fotoğraf galerimize göz atarak daha fazla ahşap masa modeli görebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close