Mobilya ModelleriSalon Dekorasyonu

Siyah Mobilyalar ile Salon Dekorasyonu 2020

Siyah mobilyalar ile stil sahibi salonlar ve dekor fikirleri bu yazımızda!Siyah salon mobilyaları ev dekorunuzu geliştirmek için en etkili seçimler.2020 yılında trend olan siyah mobilyalar arasında hem mat renkler hemde parlak tonlar var.

Siyah renk, sonsuza dek esnek ve son derece şıktır ve soluna daha modern ve sofistike bir dokunuş ekler.
Burada sizi şaşırtacak ve aklınızda kalacak şaşırtıcı siyah mobilya modelleri ve dekor fikirleri olan salonların  bazı güzel önerilerini paylaşacağız.

Siyah Mobilyalar ile Salon Dekorasyonu

Bu siyah koltuğunun yumuşak çizgileri ve eğrileri ona değerli bir stil kazandırıyor.Duvarda zarifçe çiçek açan duvar kağıdının nazik ama çekici ışıltısı ile uygun bir dekor kazandırır.Zarif cam raflar ile çekici metal kitaplık ise daha lüks bir görünüm sağlar.

DAHA FAZLA: Siyah Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri  • Bu salonda oldukça moda olan bir avize altın kıvrımları ile oldukça dikkat çekici.Oldukça cesur tasarımı olan siyah avize ile salonda siyah kullanmak isteyenler başka bir seçenek!
  • Lila rengi kanepe, dore lamba ve ahşap tabureleri ile salonun odak noktaları ile siyah salon dekorasyonu önerisi !
  • Karanlık duvarlarla ahşap zemin arasındaki kontrastlı bu siyah salon,odanızın dekorasyonunda daima güvenli bir renk kombinasyonudur. Duvar resmi dekore özel bir dokunuş sağlar ve duvarın koyu tonunu azaltmaya yardımcı olur.
  • Mat siyah vurgulu duvarı, yaşam alanını ve dramatik siyah perdeleri ile tamamen asil bir salon dekorasyonu yaratıyor.
  • Bu siyah salon dekorasyonu, mat siyah duvarlarını göz kamaştırıcı altın bir detay ile birleştiriyor.
  • Siyah beyaz renkler ile salon dekorasyonu ise daha zengin ve şık etki oluşturuyor.
  • Salon için siyah mobilyalar ve dekor önerilerimizi beğendiğinizi umarız, daha fazla ilham için diğer kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close