Banyo Dekorasyonu

Siyah Duvarlı Banyolar ile Şık Stiller

Siyah duvarlarla kaplı şık banyolarSiyah zamanın dışına çıkmayan klasik bir renktir ve iç mekan dekorasyonunuz da kullanmanız daima kazandıran bir fikirdir. Siyah duvarlı banyolar dekorasyonu doğru yapıldığında çok şık ve etkili görünür. Siyah, aynı zamanda modaya uygun olan alanlar için temel bir renktir, banyonuza siyah eklemek istiyorsanız bunu yapmak için farklı yollar var. Radikal değişiklikler için hazırsanız, siyah duvarları deneyin. Banyo için siyah duvarlar, ister açıklama yapmak isterse hepsi olsun, şık ve rahatlatıcı bir ortam yaratır. Bugün , banyoda siyah duvarları nasıl dekore edeceğinize bir göz atın.

Siyah Duvarlı Banyolar

Siyah İfade Duvarı

Eğer banyonuzda çok fazla siyah istemiyorsanız, siyah bir vurgu duvarı yapın . Banyo olduğu için, duş alanındaki veya küvet bölümünde öne çıkmasını sağlamak için bir açıklama duvarı yapabilir ve alanın diğer kısımları nötr ise şık bir stil garanti edilir. Boya yapabilirsiniz; taş, mermer veya balık gözlüklü desen, metro veya altı köşeli fayanslarla kaplanmış bazı göz alıcı fayanslar olabilir. Parlak fayans kullanın ve duvarın daha da ön plana çıkmasını sağlamak için şeffaf harç deneyin. Göz alıcı ya da siyah mermer alana bir doku kazandıracak ve daha ilgi çekici hale getirecek, fakat kasvetli değil.DAHA FAZLA: Göz Kamaştırıcı 2020 Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Birkaç Siyah Duvarlar

Stil sahibi bir banyo dekoru için hazırsanız veya sadece siyahı seviyorsanız, tüm duvarları siyah renk yapın . Vintage bir banyo ise, biraz dokuya sahip siyah paneller seçilebilir, modern veya minimalist bir alansa, banyoda kaya taşı veya büyük ölçekli kara döşeme olmaz?Parlak siyah fayans art deco ya da sadece eski banyolar için uygundur. Alanı çok kasvetli yapmamak için ahşap bir zemin deneyebilir veya duvarları kısmen kara fayanslarla, kısmen ahşap veya beyaz fayanslarla kaplayabilirsiniz. Bir başka fikir, mümkünse birkaç katman veya büyük bir pencere. Mümkün olduğunca hafif renkli tahta ve beyaz havlular, banyoyu daha güzel hale getirmek ve harika bir vurgu oluşturmak için harika bir fikir.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Siyah Duvarlı Banyolar ile Şık Stiller”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close