Salon Dekorasyonu

Şık salon fikirleri: modern ve klasik oda dekorasyonları

Her eve uygun oturma odası ilhamı.Modern ve klasik salon dekorasyonları için en yeni trend dekorasyon stillerinden ilham ve ipuçlarını öğrenin.

Modern Stil: Bu kadar aerodinamik

 • Şık ve rahat bir alan yaratmak için şık şekiller ve ince dokular birleştirin. Düzgün tasarıma sahip mobilyalar modern ve lüks gözüküyor.
 • Modüler kanepe seçimleri ve gizli depolama alanına sahip tasarımlar, dağınıklığı görmezden gelmenin akıllıca bir yolunu sunar.

2020 koltuk takımları arasında mükemmel bir şekilde huzur veren yumuşak pasteller vardır. Grafik resimler,  yastık renkleri ve desenleri birlikte harika bir modern salon dekorasyonu oluşturur.

modern salon dekorasyonu 2020
modern salon dekorasyonu 2020

Çağdaş Stil: Kentsel retro

 •  Retro stili, bu sade görünümde zarafet ve sofistike özellikleri bir araya getirir. Koyu deri koltuk bu salonun en dikkat çekici parçası.
 •  Taş, metal, ahşap ve yünün doğal dokularını ve ince renkleri bu salon dekorunda muhteşem tanıtılmış.. Metal taban ile tablo çok şık görünüyor.
 • Geometrik tasarımlardaki aksesuarlar,  mobilyaları tamamlar. Jakarlı kadife yıldız yastığı odaya tarz bir görünüm getiriyor.
modern ve şık salon dekorasyonu 2020
modern ve şık salon dekorasyonu 2020

Klasik Stil: Zarif ve sofistike

 • Kolay şıklığa sahip bir oda yaratmak için klasik mobilyalara ve nötr renklere karar verin. Soluk, nötr bir palette yeniden çizilen geleneksel modellere dayanan havadar bir şema ile eski ve yeni olanı en iyi şekilde birleştirin. Saf Ayçiçeği duvar kağıdı bu salona çok yakışmış.
 • Sade bir tasarıma sahip vitrin desenli minderler, hassas tasarımlarının göze çarpmasını sağlayacak. Keten / mix Chino kumaş döşemeli kanepe odaya klasik bir stil ekliyor.
 • Modern parçalar seçerek, kaliteli ve işçiliği olan mobilya seçimleri ile dekoru daha şık gösterin. Tek parça yeşil meşeden yapılmış koltuk özel olarak tasarlanmış.
klasik salon dekorasyonu 2020
klasik salon dekorasyonu 2020

Klasik tarz salon: inci pastel

 • Duvarları yumuşak bir renge  boyayarak, daha hoş bir görünüm yakalayın.Boyada sim ile bir pırıltı hissi yaratarak huzur duygusu yaratın .
 • Entegre bir görünüm için renk temasını mobilyalara doğru devam ettirin.
 • Sedefli  dolabıyla lüks görünümünü tamamlayın.
klasik tarz salon dekorasyonu 2020
klasik tarz salon dekorasyonu 2020

Klasik Stil Salon Dekorasyonu : Hafif dokunuş

* Düzenli mobilyalar ve ince aksesuarlar ile bir büyük alan hissi yaratın. Yüksek ayaklı kanepeler ışığın serbestçe geçmesine izin verir.* Mermer aksan, lüksü yakalar ve ışığı yansıtır. Mermer kaplı ayaklı sehpa harika bir seçim.

* Entegre bir görünüm için aksesuarlar ve tablolar arasında bağlantılar kurun. Halı ile eşleşen yastık gibi.

klasik stil salon 2020
klasik stil salon 2020


Kelimeler

1 thought on “Şık salon fikirleri: modern ve klasik oda dekorasyonları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close