Ofis Dekorasyonu

Renkli ve Eğlenceli Ofis Dekorasyonu 2020Zengin, tarihi estetiği ve yenilikçi enerjisi ile renkli ofis dekorasyonu tasarımları seçtik. Bu örnekler canlı ve eğlenceli sofistike iki kültürel dekoru birleştiriyor. Seçtiğimiz ofis dekorasyonu 2020  örnekleri 19. yüzyıldaki binanın tuğla duvarlarını ve parke zemini ortaya çıkardıktan sonra akıllı ve düşünceli yüzeyler ve mobilyalarla mekana sıcaklık ve yumuşaklık katarak tasarlandı.

İlham verici ve yenilikçi bir ofis alanı isterseniz galeride örnekleri mutlaka inceleyin. Tuğla ile desenli cam duvarlar, araç kitini taklit etmek için tasarlanmış büyük bir özel sanat parçası ve yolculuğa esin kaynağı olarak geniş bir kumaş peyzajı içeriyi  renklendirirken, eklektik aksesuarlar  antika eşyaları, oyun ve yerel cazibe getirir.

Renkli ve Eğlenceli Ofis Dekorasyonu 2020

Çerçevenin sanatsal ve çağdaş malzemeleri metal aksesuarlar ve çerçeveler gibi, tuğla duvarların sıcaklığıyla birleştiriyor. Aynı zamanda binanın orijinal özelliklerine ve tarihine saygı duyan tasarımcılar, işlevsel ve şık bir ofis dekorasyonu oluşturuyor.DAHA FAZLA: Modern ve Rahat Ofis Sandalyeleri 2020

Aydınlık ve modern tasarım mobilyalarla döşenmiş, açık planlı bir düzende rahat oturma alanları bulunmaktadır. Cesur renklerde büyük, yumuşak ve davetkar kanepeler,  mobilya  tasarımındaki son eğilimleri göstermektedir. Dikkat çeken özel yapılmış raflar, alana engellenmeden nüfuz etmesini sağlar. Tuğla duvarların şıklığı, kırmızı metal süslerin sıcak karşılamaları, tavandaki gümüş boruların ayrı ışıltısı ve  yeşil bitkiler ile süslenerek özel olarak tasarlanmış bir ofis dekorasyonu

Desenli halı, sadece dekorasyonun önemli bir odak noktası olmakla kalmıyor, aynı zamanda malzeme paletinin devamlılığını ve evin iki katındaki tasarım konseptini de vurguluyor. Karamel rengi deri koltuklar ve sandalyeler,  endüstriyel stil ofis dekorundan tuğla duvarların sıcaklığıyla birleşiyor. Ve alan sevimli ve davetkar mobilya aksanlarıyla donatılmıştır. Her ne kadar küçük olsa da, yaşam ve iş için işlevsel, modern ve davetkar alanlar.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close