Mutfak Dekorasyonu

Mutfağı Yenilemek için 15 Mutfak Mobilya ve Duvar Rengi Önerisi

Renk, bir dekorasyon modelini anlatırken ve mutfak gibi bir odayı daha işlevsel olarak bile mükemmelleştirmek için mobilya seçimi kadar önemlidir. Mutfak mobilya ve duvar rengi için doğru renk seçimi, mükemmel beyaz eşya ve aletleri seçmek kadar önemlidir.Bugün farklı bir çok öneri ile, mutfak boya renklerini seçme konusundaki ipuçları ve en sevdiğiniz renkler içinden nasıl ayrım yapacağınız hakkında fikirler paylaştık.

15 Mutfak Mobilya ve Duvar Rengi Önerisi

Mutfağı Bir Bütün olarak düşünün

Mutfak dolaplarının rengi burada gölgeli hoş bir beyazıdır. Mutfakta, gri tonlarından bej tonlarına kadar olan tonlarda, çaydanlık, kiremit rengi, ankastre, ahşap ada ve kirişler ile zemini de içeren diğer özelliklerle uyumlu olarak beyaz renk seçildi.

Malzemelerinizle Uyumlu Renkleri SeçİN

Bu mutfak dekorasyonu için ahşap döşeme ve tabakayı daha fazla materyalde telafi etmek için GRİ boyalı dolaplar seçilmiş. Renk paletinin temelini oluşturan daha koyu bir gri  Ceviz ağacı ve el yapımı döşemeyi bu gri renk mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

Taze Renkler Tutun

Bu mutfağın ne kadar taze ve temiz olduğunu görüyorsunuz. Duvarlar ve zeminlerdeki kuvvetli Beyaz’ın ve süslemedeki Açık Mavi’nin kombinasyonu,mutfak dekorunu mükemmelleştiriyor.

Otantik Renkler

Özgünlük anlayışını koruyarak bu Fransız tarzı mutfak görünümüne ışık tutmak ve parlak görünüm için, kesinlikle açık renklerin seçimi. . Herhangi bir renk olarak tanımlamak zor olan bu renklerden biridir … Sanırım onu ​​gri yeşil renkli bir ahşap olarak görüyorum.

Değişim iyidir

Açık gri en sevdiğimiz boya renklerinden biridir, çünkü harika bir görünümü var. Işığa ve dekora bağlı olarak tonunu gerçekten değiştiriyor. Her aydınlatma türünde temiz, nötr bir zeminle birlikte özellikle mutfaklar için seviyoruz.

Yumuşak beyaz

Yumuşak beyaz bir renk seçmek , dış dünyaya girmeye yardımcı olur ve doğal dünyaya bir dokunuş katar. Alanın havadar görünmesine katkıda bulunan ve odanın aldığı harika ışığı zenginleştiren bir renk seçimi..

Dayanıklılığı düşünün

Solgun bir mutfağa bayılırım, ama tam beyaz çok klişegibi hissediyor. Ağartılmış meşe dolaplarına bağlanan mükemmel istiridye gölgesidir ve beyaz tezgahın ekstra taze ve temiz olmasını sağlar. Bütün birimleri ve kalıpları aynı birleştirici renkte boyanmış. Ve ekstra dayanıklı bir boya kullanarak müthiş bir stil verilmiş.

Enerji Yaratmak İçin Renk Kullanın

Bu mutfak evin geri kalanından daha az güneş ışığı alır.Bu yüzden sahipler, odaya biraz enerji vermek için iyi bir renk seçtiler.Bu renk tonu mutfağı geleneksel ve şık ürünlerin mükemmel bir karışımı haline getirdi.

DAHA FAZLA: Güzel Görünen 2018 Mutfak Boya Renkleri

Mevsimi düşünün

Bu mutfak gün ışığına maruz kalmamasına rağmen, duvarları doymuş bir renkle boyanmış. Duvarlarında ki renk ile bu mobilyalar mükemmel fon olarak davranır. Kışın sıcak ve davetkar bir ortam ve sıcak yaz aylarında serin ve gölgeli bir his yaratıyor.

 Parlak Renkler Seçin

Mutfak mobilya ve duvar rengi seçimlerinizde parlak renkler seçin. Bu renk ile alan mükemmel bir şekilde eşleşmiş.Bu ev bu şık görünümünü ayrıca eski evlerin mimarisine borçlu gerçekten. Sıcak bir beyaz ton kullanılmış.

Beyaz kiremitli tavan görünümünü seviyoruz – Fransız mutfaklarında gördüğünüz bir şey gibi -böylece tipik düz bir kaplama kullanmak yerine hafif sarımsı beyaz seçebilirsiniz, bu da tüm odayı gerçekten ışıltı hale getirip ve daha da büyük hissettirir.

Duvar Kaplamalarınızı Geliştirin

Mutfaktaki bu duvar kağıdı mükemmel bir mavi tonu için sizede ilham kaynağı olur.Desendeki ince detayşarı ortaya çıkarıyor ve  altın taş fayans zemininin derin bal tonlarını geliştiriyor.

Detayları Kendileri Konuşsun

Bu mutfakta  çok fazla mimari detay var, bu mekanı birleştirmek ve dönem ayrıntılarının kendileri için konuşmasını sağlamak için duvarlarda ve tavanda kirli beyaz bir renk kullanılmış.  Kirli beyaz tarihi özelliklere uygun harika bir renktir ve meşe, taş ve metal detaylara karşı iyi uyum sağlar.

Saf Renkler

Koyu gri doymuş renkte en saftır. Bunlar aynı zamanda bir görünüm ve his temsil ediyor, tam da bu mutfakta elde edildiği gibi . Renkler o kadar özeldir ki sadece mobilyalarla değil, boya rengiyle de estetik sağlıyor. Renkleri, kumaşlar ve duvar kağıtları için inanılmaz derecede tamamlayıcı nitelikte olduğundan kolay bir karışım elde etmenizi sağlar.

Evin Geri kalanını Hatırla

Bu muhteşem yüzyıllık ev, müşteriler tarafından günlük olarak kullanılan cömert bir yemek salonuna sahiptir. bu mutfak için krem rengi tercih edilmiş. Hafif ve havadar bir renk, çok ciddi değil. Evin geri kalanı uyum içinde olan mükemmel bir renk seçimi.

Yüzeyleriniz Hakkında Düşünün

Mutfak mobilya ve duvar rengi seçerken diğer yüzeylerin renklerini de düşünün. Bu mutfakta bulunan nötr toprak tonları, taş yüzeyler ve tahta döşeme gibi doğal elementleri tamamlar. Bu geniş, açık mutfak gibi alanları aydınlatmak için idealdir.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan 2018 Mutfak Halıları ile Mutfağınıza Yeni Bir Stil Verin başlıklı makalemizde 2018 mutfak halıları, halı ve kilim hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

1 thought on “Mutfağı Yenilemek için 15 Mutfak Mobilya ve Duvar Rengi Önerisi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close