Mutfak Dekorasyonu

Güzel Görünen 2019 Mutfak Boya Renkleri

Mutfak duvarları için doğru rengi seçmek zor olabilir.Mutfak boya renkleri arasından seçtiğimiz renk bir taraftan, hoş bir çalışma ortamı yaratmanıza izin vermeli. Öte yandan, mutfağın arkadaşlarınız ve ailenizle sosyalleşmek için güzel bir yer olmasını sağlamalı. Sonra temizlikle ilgili bir sorun da var. Duvarlar için daha koyu bir renk çoğu kusur ve izleri gizleyecektir. Bakalım mutfak için hangi boya renklerin iyi seçimler olabileceğini görelim.

2019 Mutfak Boya Renkleri

1. Mavi .

Mutfağınızın yatıştırıcı, dinlendirici ve sakinleştirici olmasını, sıkıcı ve monoton olmamasını istiyorsanız, mavi güzel bir seçim olacaktır. Parlak ve havadar bir görünüm yaratır ve daha koyu mobilyalarınız varsa kontrast oluşturmak için de harika olur.

2. Sarı .

Çok güneşli ve güler yüzlü olduğu için sarı, güzel bir renk ve mutfak için uygun bir seçimdir. Klasiktir ve mutfakta hazırlanan limon, kek ve diğer leziz şeylerle de ilişkilendirilebilir.

DAHA FAZLA
İlham Veren 25 Siyah Beyaz Mutfak Dekorasyonu 

3. Beyaz .

Beyaz tarafsızdır ve her şeyle eşleşir. Mutfaktaki, özellikle küçük olanlarda çok yaygın bir renktir. Daha geniş bir alan izlenimi yaratır ve odayı havadar ve daha az dağınık hissettirir.

4. Siyah .

Yalnız kullanılırsa, siyah korkutucu bir renktir. Ancak beyazı birleştirdiğinizde klasik ve şık bir karışım elde edersiniz. Yeşil veya mor gibi koyu bir vurgu rengi ekleyin ve çok şık bir mutfak elde edin.

5. Yeşil .

Çok ferahlatıcı olduğu için, yeşil mutfak için mükemmel bir renktir. Taze sebze ve bitkileri anımsatır ve aynı zamanda cesur ve güzel bir dekor rengi. Ayrıca, beyazla eşleştirildiğinde yeşil özellikle daha güzel görünüyor.


GELEN ARAMALAR  marshall mutfak boyaları, beyaz mutfak duvar rengi, beyaz mutfak dolabına uygun duvar rengi, mutfak ne renk olmalı feng shui, mutfak renkleri nasıl olmalı, beyaz mutfak dolabı duvar rengi, mutfak boyası nasıl olmalı, mutfak eşyaları ne renk olmalı

Güzel Görünen 2019 Mutfak Boya Renkleri – Galeri

Bir önceki yazımız olan Mutfak Zemin Fayansı İçin 18 Güzel Örnekler başlıklı makalemizde mutfak zemin fayansları ve mutfak zeminleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

3 thoughts on “Güzel Görünen 2019 Mutfak Boya Renkleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close