Ev Dekorasyonu

Mavi İle Sonbahar Dekorasyon Fikirleri

Evinizin sonbahar dekorasyon seçiminde mavi ile sıcaklığı ve huzuru bir arada yaşayın.Bugün mavi ile sonbahar dekorasyon fikirleri için bu rengi kullanmanın çarpıcı yollarına odaklanıyoruz . Bu renk modadan iç mekan tasarımına kadar istediğiniz şık dokunuşu vaat ediyor. Okumaya devam edin ve bu sonbahar  bu rengi evinizde nasıl kullanacağınızı keşfedin.

Mavi İle Sonbahar Dekorasyon Fikirleri

Daha sıcak bir his veren renklerden olan mavi, ev dekorasyonunda bağlılığı ve rahatlatıcı bir barış hissi yansıtan  sakin bir renktir.Uzun yaz gecelerini arkadaşlarınızla ve ailenizle geçirdikten sonra sonbahar,  kendinizi sarmaya, rahatlamaya ve günlük rutine geri dönmeye başladığınız zamandır. Mavinin verdiği huzur, bu barış duygusunu evinize ve gündelik hayatınıza geri getirmenin doğru yolu olabilir.

Pantone tarafından hazırlanan Blue Bell, Londra Moda Haftası renk paletinde kullanılmıştır. Bu, pratik anlamda ne anlama geliyor?  Pantone mavi tonunun, muhtemelen sonbahar ve Kış mevsimlerinde her mağazada olacağı anlamına geliyor. Huzur ve incelik veren mavi rengi evinizde kullanmak oldukça kolaydır.

DAHA FAZLA: Sakinleştirici Mavi Koltuk Dekorasyon FikirleriMavi renk ev dekorasyonu

Mavi renk,  özellikle hafif tonları – duyu sakinliği, gevşeme ve düzenin sağlanması ile bilinir; böylece stres seviyeleri azaltılır. Ve genellikle daha mavimsi renkler,  özgürlük ve huzur verir. Bu, mavi tonlarının evinizde davetkâr bir his yaratması için yatak odasında, çocuk odasında ve hatta evinizin dış duvarlarında kullanabileceğiniz mükemmel bir renk olduğu anlamına gelir. Galerimizde bu çarpıcı rengi ev dekorunuza nasıl taşıyacağınıza dair birkaç örnek var. Şık mobilya parçaları ve aydınlatma tasarımlarında kullanabileceğiniz bir çok mavi aksesuar örneğini de aşağıda bulabilirsiniz !

Mavi rengi sonbaharda evinizin dekoruna getirmenin harika bir yolu, modern lambalar seçmek.Yukarıda görüldüğü gibi, bu masa lambası , masanın koyu renkli ahşabı ile güzel bir şekilde kontrast oluşturan muhteşem açık mavi bir gölgeye sahiptir. DAHA FAZLA:Mavi Mutfaklar İçin Dekor Fikirleri

Daha endüstriyel bir görünüm isterseniz,  tuğlalar yerine duvarlarda mavi boya renkleri kullanmak, evinizi yenilemek için harika bir yol olabilir. Bir dekora minimalist bir zemin lambası ekleyebilirsiniz.

Daha rahat bir ambiyans için oturma odasında maviyi kullanabilirsiniz. Kadife mavi koltuklar  aynı zamanda uçuk mavi muhteşem görünüyor.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

2 thoughts on “Mavi İle Sonbahar Dekorasyon Fikirleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close