Çocuk Odası Dekorasyonu

Mama Sandalyesi Modelleri ve Fiyatları

Mama Sandalyesi ve Mama Masası ModelleriMakalemizde mama sandalyesi modellerini ve mama masası modellerini inceleyebilirsiniz. Diğer taraftan ortalama mama sandalyesi fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mama Sandalyesi ve Mama Masası

Evimizin en değerli üyesi olan bebeklerimiz için de konfor son derece önemlidir. Evimizin mobilyalarına dikkat ettiğimiz gibi mama sandalyelerine de son derece önem vermekteyiz. Mama sandalyelerini konforlu seçmemiz gerektiği gibi şıklık ve tasarımını da dikkat etmemiz gerekmektedir. Evimizin dekorasyonuna ve mobilya seçiminde göre mama sandalyesi seçimini yapmamız daha iyi olacaktır.

Fee Mama Sandalyesi
Fee Mama Sandalyesi

Bebeklerimiz için mama yedirmek kimi zaman yorucu ve zor olabilmektedir. Bebeklerimiz ya yerinde durmamaktalar ya da düzgün şekilde oturamadıkları için mama yedirmek oldukça zor olmakta. Bundan dolayı evimizde mama sandalyesi ve mama masası bulundurmak son derece önemlidir.

Mama Sandalyesi Modelleri

Mama sandalyesi bebeklerimizin doğru beslenmesi için çok önemlidir. Bebeğimizin düzgün şekilde beslenmesi ve dik şekilde durması mama sandalyesi sayesinde daha kolay olmaktadır. Mama sandalyesi alırken şıklık ve konfor kadar üretim malzemesi de son derece önemlidir. Kanserojen içeren malzeme kalitesi düşük mama sandalyelerinden uzak durmamız gerekmektedir. Bebeğimizin sağlığı son derece önemli olduğu için bilinmedik markalardan ve malzemesi kötü olan mama sandalyelerinden uzak durmalıyız.Ahşap Mama Sandalyesi Modeli
Ahşap Mama Sandalyesi Modeli

Mama sandalyesi modeli plastik aksamlı olduğu gibi ahşap malzemeden de oluşabilmektedir. Çocuğumuzun alerji durumuna göre yapı malzemesini seçebiliriz. Diğer taraftan mama sandalyesinin minder seçimi de çok önemlidir. Minderin rahat ve kaliteli olması bebeğimizin beden sağlığına direk etki etmektedir.

Mama Masası Modelleri

Mama sandalyesi yerine mama masası da tercih edilebilir. Mama masasında mama sandalyesine ek olarak mama tepsisi de bulunmaktadır. Mama tepsisinde bebeğimizin mamasını koyabileceğimiz tabak alanı da bulunabilmektedir. Diğer taraftan bebeklerimiz yemek yerken bir yandan da sıkılmaması için oyuncak kısmı da bulunabilmektedir. İhtiyaçlarımız doğrultusunda mama masası modelini belirleyebiliriz.

Ahşap Mama Sandalyesi
Ahşap Mama Sandalyesi

Çocuk Berjeri

Bebeklerimiz büyüdüğü zaman mama sandalyelerine sığmayabilir ondan dolayı çocuk berjeri alarak bu problemi çözebiliriz. Çocuk berjeri hem kendi çocuklarımız hem de gelen misafir çocukları için çok faydalı olacaktır. Yemek yenirken çocuklarımız için hazırladığımız yemek masasında çocuk berjeri tercihi daha iyi olacaktır. Çok şık ve konforlu çocuk berjerlerinden dekorasyonunuza uygun olan modeli seçebilmeniz mümkün.

Gelelim mama masası ve mama sandalyesi modellerine. Aşağıdaki galeriden mama masası modelleri ve mama sandalyesi modellerine ulaşabilirsiniz.

Mama Sandalyesi ve Mama Masası Fiyatları

Bu bölümde mama sandalyesi fiyatları ve mama masası fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Mama masası fiyatları marka, yapıldığı malzeme ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. Mama masası fiyatları 90 TL’den başlayıp 5000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bütçenize uygun bir modeli seçebilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Çocuk Odası Nasıl Düzenlenir başlıklı makalemizde çocuk odası, çocuk odası 2020 ve çocuk odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close