Mutfak Dekorasyonu

Küçük Mutfaklar için Mutfak Barı ModelleriBir evde mutfak ailenin kalbidir. Herkes yemek pişirmek, yemek yemek, çay almak ya da sadece sohbet etmek için mutfağa gidiyor. Ancak çoğunlukla mutfaklar küçücüktür, küçük mutfaklar için mutfak barı ihtiyaç duyulan her şeyi yapabilmek için harika bir seçimdir.

Bugün, yaşamınızı kolaylaştıracak küçük mutfaklar için bar modellerini  sizinle paylaşıyoruz.

 

Küçük Mutfaklar için Mutfak Barı Modelleri

Endüstriyel mutfak barı

Bir mutfaktaki böyle bir barın hiçbir yerinde bir beklenti yok: neredeyse belirgin somut. Zerafet pastel yeşil dolaplarda bulunur. Gri renkli tezgahlar, betonun yarattığı atmosferle devam ediyor.Oldukça çekici. Aslında bu bar, hem tezgah, depo dolabı ve masa olarak mutfağa hizmet eder.

küçük mutfaklar için mutfak barı modelleri 2020
küçük mutfaklar için mutfak barı modelleri 2020

küçük mutfaklar için mutfak barı modelleri arasında U şeklinde olanlara uygun tasarımlarda vardır. Bu minimalist, parlak ve beyaz tasarım gerçekten etkileyicidir. Yer bile ada ile uyumlu olacak  şekilde planlanmıştır. Altı parlak kırmızı sandalyeler tamamen beyaz mutfağa tezat oluşturuyor.

küçük mutfaklar için mutfak barı
küçük mutfaklar için mutfak barı

U şeklinde düzenlenmiştir. Bu, iş planının bir uzantısı olan küçük bir mutfak için gerçek bir pişirme alanı düşünülmüş. Bu modern sandalyelerde oturup yemek pişirecek biri kendini çok şanslı hisseder.Misafirler ve aşçı sorunsuz iletişim kuruyor. Buzdolabı, ayrıca pastel yeşil, doğrudan büfe ile uyumlu.

küçük mutfaklar için bar modelleri 2020
küçük mutfaklar için bar modelleri 2020
küçük mutfaklar için mutfak barı modelleri
küçük mutfaklar için mutfak barı modelleri

Rustik Samimiyet

DAHA FAZLA: Yeni Nesil Mutfak Barı Modelleri 2020

Bu küçük mutfaktaki ahşap unsurlar, rustik bir tasarım seçmek isteyenler için idealdir. Yalnızca çalışma yüzeyi boş. Bar sandalyelerin bu tonları siyah deri kaplamaları ile çok şık. Gerçek bir barda olduğunuzu düşünebilirsiniz.küçük mutfaklara uygun bar modelleri
küçük mutfaklara uygun bar modelleri

Bu mavi ve beyaz mutfak U şekli. Bu yemek masasının düzenlemesi  tipiktir. U’nun uzantısı olarak kurulan masa, her iki tarafta bir sandalye bulunan bir okul sırasına benziyor.

küçük mutfaklara uygun mutfak barı modelleri 2020
küçük mutfaklara uygun mutfak barı modelleri 2020

Klasik ve modern mutfak barı

Bu resimdeki klasik bir tasarıma sahip olan bu bar küçük bir mutfak için akıllıca bir seçim.Büyük yemek masası mutfağa doğrudan entegre edilmiş. Parlak beyaz tezgah bu mutfağa sıcaklık ekliyor. Aynı zamanda şık olan sandalyeler modernlik veriyor.

modern mutfak barı modelleri 2020
modern mutfak barı modelleri 2020

Romantik Mutfak

Romantik ve biraz mizah içeren mutfağa hoş geldiniz. Bu mutfak küçük,sadece yemek masasını kurmak mümkün olur. Dört tabure yemekleriniz, çaylarınız için veya sadece pencereden dışarı bakmanız için var.

romantik mutfak barı
romantik mutfak barı

Uzun mutfak barı

Bu mutfak kesinlikle oldukça geniştir, ancak size gerçekten de ilham veren fikirler sunduğumuz için yer vermek istedik. Beyaz tezgah, mobilyaları  ve ahşap döşeme gibi hafif ahşap unsurlarla birleşince oldukça şık görünüyor. Bu bar tabureleri ile gerçekten evde hissediyorsun.

uzun mutfaklar için bar modeli
uzun mutfaklar için bar modeli

U şekli mutfak barı

Küçük mutfaklar için mutfak barı seçiminiz için bu tarz modern bir mutfak düşünebilirsiniz. Mevcut alan sınırlı, yalnızca bir masa ve sandalyeye izin var. Yemek için fazlasıyla yeterli.

u mutfaklar için bar modeli 2020
u şeklinde mutfaklar için bar modeli 2020


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close