Aydınlatma

Koridor Aydınlatmaları İçin Yeni Trend Öneriler 2019

Kaliteli ışıklandırmalar ile etkileyici bir görünüm kazanmasını istediğiniz Koridor Aydınlatmaları İçin Yeni Trend Öneriler 2019 yılının en son teknoloji ürünleri ile bu dar ve uzun alanları dekorasyona kazandırabiliriz. Ev dekorasyonunun unutulan bölümü de diyebiliriz koridorlar için. Koridor aydınlatmaları ile ışıl, ışıl ve etkileyici bir görünüm kazanan koridorlar da ferah ve aydınlık bir hava yaratmak mümkün.

Koridor Aydınlatmaları İçin Yeni Trend Öneriler 2019

Modern ve estetik bir dekorasyon için son yıllar da inanılmaz aydınlatma ürünleri dikkat çekiyor. Tavan aydınlatmaları, zeminler, duvar aplikleri, led aydınlatmalar, avizeler, gergi tavan aydınlatmaları gibi daha bir çok yeni uygulamalar göz kamaştırıyor.

Son yıllar da inanılmaz bir ilgi gören, hareket sensörlü aydınlatmalar, merdivenler ve koridorlar gibi hemen her bölümde kullanılıyor. Koridorlar gibi az ışık alan bölümlerde led aydınlatmaları tercih etmeniz en ideal seçim olacaktır. Diğer sıradan ampullere oranla led ampullerin harcadığı enerji son derece düşük ve ekonomiktir.

Ledli aydınlatmaları tavanlar ve zeminlerde kullanmanın da bir çok farklı dekoratif uygulaması bulunuyor. Süpürgeliklere uygulanan ledler, siz hareket edince aktif olacak sensörler ile inanılmaz şık ve etkileyici olacaktır. Koridor aydınlatmaları en çok da estetik tavan uygulamaları ile dikkat çekiyor. Gergi tavanlar özellikle dekoratif desenli olanlar ile hem modern hem de son derece etkili uygulamalardır. Dar ve uzun alanların aydınlatılmasın da klasik tarz avizeler ve duvar aplikleri de tercihiniz olabilir. Ancak çok daha modern ve çok daha etkili bir aydınlatma istiyorsanız tercihiniz ledler ve sensörlü aydınlatmalar dan yana olmalıdır.

Sizlere incelemenizi önereceğimiz Evin Her Odası İçin Tavan Aydınlatmaları makalemiz son derece şık ve modern fikirler veriyor. Koridor aydınlatmaları için de hem tavandan, hem zeminden hem de duvarlardan ne tip aydınlatmaları ve uygulamaları tercih etmeniz gerektiğini bulabilirsiniz. Sizler için en şık örnek görselleri seçerek derlediğimiz, koridor aydınlatmaları önerilerini incelemenizi tavsiye ederiz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Halat Detaylı Rustik Aydınlatmalar 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close