Ev Dekorasyonu

Kırmızı Vurgulu Minimalist İç Mekan TasarımıSessiz kırmızı vurgular, bu büyük, minimalist konutun düz beyaz genişliklerine görsel sıcaklık katıyor. Kırmızı vurgulu minimalist iç mekanda fazlalık ve yaygaradan uzak, özlü bir tasarıma sahiptir. Temiz hatlı depolama çözümleri, keskin mobilya siluetleri ve ayrılmış modern ışık kurulumları ile zihnin mekanlarda huzur içinde dinlenmesine izin verilir. Kırmızı dekor öğeleri, çağdaş minimalist iç mekanın aşırı steril veya istenmeyen şekilde az gelişmiş görünmesini engeller. Daha dinlendirici bir palet sunmak için ana yatak odası takımının içindeki kırmızı vurgular kaldırılmıştır.

Kırmızı bir oturma odası düzeni, kırmızı modüler bir kanepe düzeni ve üst üste binen kırmızı alan kilimleriyle şekillendirilmiştir. Boş beyaz duvarlar, çekirdekteki renk yoğunluğu için harika bir fon oluşturur.

Kırmızı bir oturma odası düzeni
Kırmızı bir oturma odası düzeni

LED şeritler, odanın çevresini yumuşak bir şekilde aydınlatmak için tavana gömülür. Merkezi bir odak ışığı kurulumu, tavana aynı hizada monte edilmiş bir dizi farklı şekilli kutu olarak görünür. Modüler kanepe düzenine kare bir ahşap kanepe masası entegre edilerek minimalist mobilya düzeni içinde tek bir aerodinamik parça elde edildi. Çok sayıda mumluk, kitap, altın dekoratif vazo ve küçük kaseler, parlak ve parlak kalitede gündelik masa süslemeleri yapar. Oturma odası kilim grubu, etkileyici bir renk bloklu etki yaratmak için modüler koltuk döşemesiyle mükemmel bir renk uyumuna sahiptir.

LED şeritler
LED şeritler

Salon alanının yanında, aynı yumuşak kırmızı tonuyla büyük bir mutfak adası sarılmıştır. Kontrast beyaz mutfak üniteleri, mutfak adasının çekirdeğini oluşturur ve arkasında küçük bir cihaz muhafaza alanı sağlar.

Mutfak Adası
Mutfak Adası

Filmler, uzaktan kumandalar, konsollar ve oyunlar için ince bir depolama alanı sağlayan, oturma odası TV duvarı boyunca uzanan düşük beyaz bir medya birimi.Medya birimi
Medya birimi

Rahat bir yemek alanı oluşturmak için mutfak adasının sonunda dört siyah mutfak bar taburesi yer almaktadır.

Rahat bir yemek alanı
Rahat bir yemek alanı

Evin giriş yolunda, ölçüye göre yapılmış gardıroplar, paltolar, ayakkabılar ve çantalar için depolama sağlar. Özel kesim tam boy ayna karşı duvarı doldurarak ön kapının yanında uygun bir giyinme alanı sağlar. Çevre aydınlatması küçük girişi aydınlatır.

Ev giriş tasarımı
Ev giriş tasarımı

Ebeveyn yatak odasında, döşemeli bir yatak, büyük yatak odası penceresinden gelen doğal ışığı yansıtan, tamamen aynalı bir yatak başlığı duvarına yaslanmaktadır.

döşemeli yatak
döşemeli yatak

Fotoğraf galerimizde bu harika evin diğer alanlarını da görebilirsiniz. Minimalist dokunuşların profesyonelce atıldığı harika bir iç mekan tasarımı.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close