AksesuarEv Dekorasyonu

Hobi Köşeniz İçin El Emeği OrganizerlerHobi malzemeleri zaman zaman dağınıklık ve karışıklığa sebep olabilir. Düzenlemesi ve o düzende tutması oldukça zordur. Sürekli bir çaba gerektirir. Bu nedenle hobi köşeleri bir nebze dağınık ve karışık görünebilir. Ancak bunun önüne geçmek için çözümler üretilebilir. Organizerler bu noktada oldukça yardımcı olacaktır. Ancak istediğiniz fonksiyonlara sahip olan bir organizer bulmak zor olabilir. Bulsanız dahi maliyeti yüksek olur çünkü herkesin talep edebileceği fonksiyonu çok olan ürünler her zaman daha pahalıdır.

Tüm bu etkenleri göz önüne aldığınızda kendiniz için ihtiyaçlarınıza yönelik özellikleri olan, eşşiz bir organizer yapmayı düşünebilirsiniz. Bunun için atık malzemeleri ve biraz hayal gücü ile bolca vakit yeterli olacaktır. Makalemizde daha önce bu konuda adımlar atmış ve ortaya harika el emeği organizerler çıkarmış kişilerin çalışmalarını paylaşacağız. Aralarında sizlere ilham olabilecek ilginç fikirler var.

Çocuklarınız İçin Boya Organizerleri

Çocuklarınızın boya kalemlerini saklamak ve organize etmek için kullanılmayan kavanozlardan faydalanabilirsiniz. Böylece geri dönüşüm yaparken ortaya oldukça eğlenceli bir görüntü çıkabilir. Çocuklarınız bu fikre bayılacaktır.

Çocuklar için eğlenceli organizer
Çocuklar için eğlenceli organizer

Çalışma Masanız İçin Renkli ve Çok Fonksiyonlu Organizer

Bolca kırtasiye malzemesi ile çalışıyorsanız ve artık nasıl düzenli tutacağınızı şaşırmış durumdaysanız, bu güzel ve rengarenk organizer tam size göre. Oldukça fazla toplama alanı bulunan bu örneği çalışma masanızda rahatça kullanabilirsiniz. İstediğiniz tonlarda hazırlayarak kendi tarzınızdan birşeyler katabilirsiniz.Çok fonksiyonlu renkli organizerler
Çok fonksiyonlu renkli organizerler

Tarz Bir Organizer İçin Harekete Geçin

Dikiş malzemeleriniz, kalemleriniz ve fırçalarınız için oldukça kullanışlı bir organizer örneği. Eğer tarz ürünlerden hoşlanıyorsanız harika bir seçenek. Birkaç kutu, eski gazete görüntüsü olan kağıtlar ve dantel parçaları ile harika bir tarz ortaya çıkmış, Eski amerikan filmlerini anımsatan güzel bir organizer örneği.

Hobi Köşeniz İçin El Emeği Organizerler
Hobi Köşeniz İçin El Emeği Organizerler

Dağınık Çekmecelere ve Aradığını Bulamamaya Son

Bu güzel örnekte konserve kutuları harika bir şekilde kullanılmış. Ton balığı kutularına benzeyen bu kutuları istediğiniz tonlarda boyayarak, çekmecenize yerleştirebilirsiniz. Daha sonra boncuk, klips, lastik, ataç gibi hobinizde kullandığınız malzemeleri gruplayabilirsiniz. Oldukça güzel bir fikir olarak karşımıza çıkan bu organizeri yapmak ise çok kolay.

Dağınık çekmecelere son
Dağınık çekmecelere son

Birbirinden harika organizer fikirleri için fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz. Ortaya çok güzel fikirler çıkaracağınıza eminiz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close