Ev TekstiliYatak Odası Dekorasyonu

Her Tarza Uygun Gelin Yatak Örtüleri

Gelin Gibi Yataklar ÖrtüleriBizim kültürümüzde kızlar için çeyiz önemli bir ayrıntıdır. Genç kızlarımız evlenmeden önce evlerinde kullanmak istedikleri eşyaları özenle hazırlarlar. Yatak örtüsü ise yeni gelin evinde adeta ikinci gelin gibi süslü ve gösterişli modellerden seçilir.

Her gelinin hoşlandığı ve bütünleştiği bir tarz vardır. Gösterişli, sade, asil, süslü, kokoş… Sizin tarzınız hangisi?

Masum ve Asil : Beyazdan Vazgeçemeyenler Buraya

Beyazın masumluğunu asil bir tasarımla birleştirerek gelin yatağınızı şahlandırabilirsiniz. Her zaman saflıktan hoşlananlar için harika bir seçenektir. Güzel ve zarif bir işleme ile bütünleşen yatak örtüsünü cibinlik ile daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

Gösterişli Sevenlere : Kabarık Modeller

Eğer gösterişli modelleri seven bir gelinseniz, bu yatak örtüleri tam size göre. Fırfırları ile şımarık bir kız çocuğu görüntüsü verirken, bir yandan da ben buradayım ve harikayım diyen bir yatak örtüsü… Daha kabarık modelleri de bulunan bu tarz yatak örtüleri genç kızlar tarafından sıklıkla çeyizlik yatak örtüsü olarak tercih edilmektedir.

Pembe ve Beyazın Zarafeti

Zarafetten ödün vermeyen gelinlerimiz için pembe ve beyazın bütünleştiği bu tarz yatak örtüsü modellerini önerebiliriz. Elbette sadece pembe değil farklı renk tonları da kullanılabilir. Ancak bu iki renk gerçekten harika bir bütünlük sağlıyor. Sizce de sade ve zarif bir prensese benzemiyor mu?Beyaz ve pembenin zarafetini taşıyan gelin yatak örtüsü
Beyaz ve pembenin zarafetini taşıyan gelin yatak örtüsü

Dantelden Vazgeçemeyen Gelinler için Dantella Yatak Örtüleri

Fransız dantelin o karşı konulamaz cazibesi… Bir çok genç kız gelinliğinde bu danteli kullanmak ister. O zaman neden yatak örtüsünde de olmasın ki? Böyle bir seçim yaparsanız gerçekten hayran bırakan bir yatak örtünüz olacaktır.

Dantel seven gelinler için harika bir model
Dantel seven gelinler için harika bir model

Sizlere örnek modeller üzerinden öneriler sunmaya çalıştık. Eğer daha farklı modellerde görmek isterseniz diye bir galeri oluşturduk. Çeyizlik yatak örtüsü modellerine galerimizden göz atabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close