Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonunda Gri Nasıl Kullanılırİlginç ve yoğun olan gri, 2020 yılında en popüler ev dekorasyon renklerinden biri oldu.  Ve kesinlikle gelecek yıl olmaya devam edecektir. Bununla birlikte, beyaz hala ve daima klasik dekor rengidir ve evde gri denemek konusunda sizde isteksiz olabilirsiniz. Ev dekorasyonunda gri nasıl kullanılır ? bir çok fikir ile örnek listeledik.

Fakat bu fikir örneklerini galerimizde resimleri ile birlikte göreceksiniz. Gri renk dekor ne olursa olsun, dekorasyonunuza çok gelişmiş bir dokunuş getirebilir ve farklı dekor stilleri ile kolayca kombine edilebilir.

Ev Dekorasyonunda Gri Nasıl Kullanılır

Griyi monoton bir renk olarak düşünüyor musunuz? Zihninizi bu minimalist oda dekorasyonları ile değiştireceksiniz. Özellikle  gümüş / metalik bir malzemeden oluşan parlak renkler çok moda. Gri renk yönlü sürekliliğe izin verirken dekorasyonla mükemmel şekilde harmanlanır. Monotonluğu kırmak için, gri ile çok iyi giden kırmızı bir aksesuar, veya sıcak bir renk seçebiliriz.

Mutfak mobilyaları ve zeminler için gri kullanımı

Mutfak dolaplarından rafa, süspansiyon ve sandalyelerden,  açık ve modern mutfak dekorasyonunda ve düzeninde gri dokunuşlar kullanılabilir. Buna asma mutfak mobilyaları ve cilalı beton zemin ile zarif bir tasarım ekleyin ve şık bir iç mekan elde edin.

Mavi, gri ile mükemmel birleşerek daha çağdaş ve sıcak bir atmosfer yaratıyor.
Kanepeler, koltuklar ve tekstil için kullanabilirsiniz.

DAHA FAZLA: Gri Koltuklara En Uygun Renkler 2020

Modern çizgileri olan geniş, rahat bir gri kanepe, küçük gri koltuklarla ve beyaz ve gri karıştıran merkezi bir sehpayla birlikte, gri hakim olan bu uyumlu renkler dekorun merkezi parçaları olabilir.Yoğun renk kapaklarda ve zemin üzerinde bir taraftan süsleyen ve diğer taraftan oturma odasını yemek odasından ayıran halı boyunca kullanılabilir. Ahşap, sıcak rengiyle gri soğukluğuna karşı koyar.

Taş efekti

Koyu gri duvar ev dekorunda çok sofistike duruyor . Bu materyalin etkisini beğennir, ancak bir duvarı örtecek bütçeniz yoksa, neden buna benzer bir tablo düşünmeyin?

Bu gri duvarlar, bu odaya karakter katıyor ve kütüphane mobilyalarını ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. Bir kez daha mobilyanın geri kalanının sıcak renklerinin gri renkle ideal birleşimini anlıyoruz.

Gri bir yemek odası

Gri, görsel bir illüzyon oluşturmak ve herhangi bir yere daha fazla derinlik kazandırmak için kullanılabilir.

Gri Renk Yatak Odası İçin Nasıl Kullanılır

Kanepeye bakan duvar, oturma odasına bir boşluk hissi vererek gri boyalı. Sandalyenin rengi, alanın daha dengeli olmasına yardımcı olan duvarın hatırlatıcısıdır. Bu arada beyaz, odayı daha aydınlık ve ferah yapıyor.

Gri seviyor, ancak kötüye kullanmak istemiyorsanız, daha küçük detaylarda kullanabilirsiniz.  Küçük gri detaylar  beyaz duvarlarla tezat oluşturuyor . Bu fikri oturma odanızda çoğaltabilir veya öne koymak istediğiniz başka bir yüzeyi seçebilirsiniz.

Modern banyolar neredeyse daima açık, nötr renkler kullanırlar. Ve banyonun duvarları ve zemini için griden daha iyi olan renk nedir? Bu banyo örneğinde olduğu gibi, gri karolar rahatlatıcı ve uyumlu bir atmosfer yaratıyor. Gri, banyoların tamamında kullanmak için iyi bir alternatif değil sizce de öyle değil mi?

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Ev Dekorasyonunda Gri Nasıl Kullanılır”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close