Ev Dekorasyonu

Ev dekorasyonuna renk katmak için farklı fikirler

Ev dekorasyonuna renk katmak için şık ve tarz farklı fikirlerKış soğuk renklerin olduğu bir mevsim, ev dekorasyonuna renk katmak için cesur renkleri kullanmanın tam zamanı. Ancak, çok renkli iç mekanlar biraz rahatsız edici olduğundan cesur renk tonlarını dekora eklemek biraz zor olabilir ve tatsız görünürler. İç mekanınıza şık bir şekilde renk katmanız için bazı fikirler hazırladık.

Örneğin birkaç renkli mobilya parçası ev dekorasyonu için ihtiyacınız olan seçimler arasında olabilir. Ama bunun harici başka eşyalarda ve alanlarda cesur renkler kullanmamalısınız.

Ev dekorasyonuna renk katmak için farklı fikirler

Renkli Mobilyalar Seçin

Dolaplar, sandalyeler, kanepe, büfe, yatak veya raf ünitesi gibi renkli mobilyalarla huysuz veya nötr bir alan iç açabilir. Beğendiğiniz rengi seçin, ve bu rengi uyumlu bir şekilde bir mobilyada kullanın. Sarı ve mavi, zümrüt ve neon sarısı veya kırmızı ve pembe gibi birkaç kontrast tonunu kullanın. Cesur renk kadife döşemeli koltuk seçimleri oldukça etkilidir, çünkü kadife yılın trendidir.

Ayrıca Bakınız: Renkli Ev Dekorasyonu Modelleri 2020Duvarları renkli yapabilirsiniz

Renkli duvarlar  her iç mekan dekoru için çok popülerdir ve farklı şekillerde yapılabilir: Cesur bir duvar kağıdı, yıpranmış ahşap renkli bir taş duvar veya resimler ve ebatlandırılmış tablolar ile cesur renkleri kullanmak çok şık ve zamansız bir fikirdir. Bir miktar kontrast renk seçin ve odanın içine girerken baktığınız duvarda kullanın. Siyah renkli bir alanda, pembe veya mercan, nane veya yumuşak pembe renk rahatlatıcı bir yatak odası için iyi bir tercih olabilir. Bu renkli duvar, evde güzel bir vurgu oluşturmak  hatta boşlukları açık bir düzende görsel olarak bölmeye yardımcı olabilir.

Renkli Ev Tekstil Ürünleri

Ev tekstil ürünleri, ev dekorasyonunda iç mekanı şımartmanın en kolay yoludur, bütçeye uygundur ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Çeşitli desenlerle cesur bir halı kullanın, içine eşleşen mobilyalar veya aksesuar parçasını ekleyebilirsiniz. Renkli perdeler deneyin. Tüm alan nötr olabilir ve cesur perdeler ile ortam canlanacaktır.  Rahatlatıcı bir his istiyorsanız, cesur tonlar yerine pastel renkleri deneyin. Yatak renkleri veya yatak örtüleri, bir yatak odasını renklendirmek için iyi bir fikirdir. Desenli veya sadece renkli oldukça işe yarar fikirlerdir. İlham almak için aşağıdaki galerimize göz atın!

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Ev dekorasyonuna renk katmak için farklı fikirler”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close