Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu Renk Trendleri 2020 Pantone TahminleriBugün Pantone Color Institute yürütme direktörü Leatrice Eiseman tarafından sunulan Ev dekorasyonu renk trendleri 2020 pantone tahminlerini paylaşıyoruz. Küresel renk yetkilisi olarak bilinen Pantone Renk Enstitüsü, en son trend olacak renkleri her yıl duyurur.

Ev Dekorasyonu Renk Trendleri 2020

Bildiğimiz metalik klasik renklerin nötr tonları trend oluyor. Ayrıca yarı şeffaf  parlak renkler de olacak, bunlar oldukça ilgi çekici.

Pastellerden ziyade yoğun renklere yönelen bir hareket görülüyor,  yoğun renkler bugünlerde yoğun yaşam tarzlarını  ve düşünce süreçlerinin doğal bir uygulaması gibi görünüyor.

Ev dekorasyonu renk trendleri 2020 için renk şemasını görmeye hazır mısınız? Sekiz renk için okumaya devam edin, ev dekorasyonunuzu yenilemek için önümüzdeki yılın renk ve tasarım trendlerini şimdiden görebilirsiniz..

Yeşiller : Kereviz gibi bitkisel renkler, bu palette çiçek açıcı pembe ve yumurta kabuğu mavisi ile kombine edilmiştir.

DAHA FAZLA: İç Mekanlar İçin 2020 Dekor Renk Trendleri Nedir?

Eğlenceli :  Parlak sarı, her şey ile uyum sağlayan eğlenceli bir renktir bu renk düzeni için. Özellikle mavi ve yeşil ve toprak tonları ile harika görünür.Verimli : Bu palet tamamlayıcı mavi ve turuncu renklerden oluşur.  Bu oldukça ilginç bir renk kombinasyonu. Bakmaktan kaçınamayacağınız sıcak ve soğuk tonları birleştiriyor.

Dikkat : Eğlenceli, değişen ego. Zarif tonlar, yeni bir güç hissi sunar.  Pembe her zamankinden daha fazla etki geliştiriyor.

Sarı ve pembe tonlarını karışımı gibi sıcak, toprak tonlarında olan bu renkler birçok farklı kültürü kucaklıyor.

Karışıklık : Dramatik yaban mersini kırmızısı ve sarı aksanlarıyla nötr metalik renkler  (“yeni nötrler” olarak da bilinir). Metalik vurgulamalarla karıştırılarak renk patlamalarıyla dekorasyona cazibe katar.

Yoğunluk : Bu siyah  altın rengi ile dengelenmiş, kuvvet, güç ve incelik duygusunu uyandıran koyu, koyu renklerin eklektik bir karışımıdır. Her şey drama etkisi ile ilgilidir!

Badem ile parlak koyu mavi, pembe ve mor renkler, teknolojiyi savunur. Bu renkler, içinden parlıyor gibi görünen tonlar ile ilgili.

Ev Dekorasyonu Renk Trendleri 2020 için Pantone henüz tam rengini açıklamadı, ancak tüm bu eğilimlerden sonra neyin geleceğini zaten hayal edebiliyoruz.Kelimeler

3 thoughts on “Ev Dekorasyonu Renk Trendleri 2020 Pantone Tahminleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close