AlışverişMobilya Modelleri

Doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları 2020Ev dekorasyonunda trend ve moda olan Doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları 2020 koleksiyonu, bugün sizlerle buluşuyor.

Bu tasarımlar modern ve şık bir stili yansıtan evleri yeniden süsleyecek.
Dekorasyon dünyasında yükselen trend olan, eskiyi hatırlatan çizgilere sahip mobilyaları modern renklerle bugüne uyarlayan Doğtaş 2020 mobilya koleksiyonunda muhteşem tasarımlara imza attı. Bu anlayışla üretilen 2020 Doğtaş koltuk takımları fonksiyonel ve konforlu olduğu kadar sanatsal bir şıklık sunuyor.

Doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları 2020

Doğanın ve güneşin zengin renkleri, yeşilin her tonu ve ahşap dokusu koltuk takımlarında kullanılmış. Tarzınız ne olursa olsun; bu sezon evinize mutlaka doğayı anımsatan bu tonları katın. Modern evlerde doğanın yansımalarını göstermenin en iyi yollarından biri bu koltuk takımlarını dekora katmak. Desenler ve natürel renkler doğaya vurgu yapıyor. Ortaya çıkan sonuçlar ise ilham verici: Günümüzün modern evlerine sofistike bir etki kazandırılıyor. Farklı ama uyumlu stiller, birbirini şık bir şekilde tamamlıyor.

Yalın renkler ve  abartısız çizgiler, eşittir modern lüks. Doğtaş 2020 koltuk takımı modelleri aradığınız her şeyi sizlere sunuyor.

Trend tasarımları ile 2020 Doğtaş mobilya koltuk takımları

Sante Koltuk Takımı İndirimli Fiyat 5.950 TL

Sante Koltuk Takımı Doğtaş ‘ın yeni tasarımı;  Geniş oturum, üçlü ve ikili koltukların yatak olabilme özelliği sayesinde koltuk takımının sunduğu konforu ikiye katlıyor. Ayaklardaki metal detaylar takıma modern bir dokunuş eklerken kırlent alternatifleri, tarzınıza dair son bir dokunuş yapma imkanı sağlıyor.

Doğtaş Gold Serisi İndirimli Fiyat 6.990 TL

Bu koltuk evinizi tasarlamanın en güzel yanı.  İyi işçilik, yenilik ve dekoratif estetiğe dair ne varsa bu seride bir araya geliyor.Gold  koltuk takımı en iyii ustalıkla hazırlandı. Sadeliğin peşinde koşarken özgünlüğü elden bırakmayan Doğtaş tasarımcıları, yine sofistike bir tavrı konforla buluşturuyor. Koleksiyon, parlak keten dokulu kumaşla ışıl ışıl. Ceviz  detaylar, griler ve lacivertler huzurlu bir ev ortamı yaratıyor. Kapitone detayların alışılmadık konumu, fark yaratmak isteyenler için mükemmel. Bu sıcak renklerinde etkisiyle oturma odası tüm vaktinizi geçirmek isteyeceğiniz bir yer olacak.

Ayrıca Bakınız:  Doğtaş yemek odaları 2020 2020

Lounge Chester Koltuk Takımı İndirimli Fiyat 7.990 TL
Modern hatlar ve özel kapitone işçiliğiyle dikkat çeken, sezonun modern lüks trendinin göz alıcı örneklerinden birin bu 2020 Doğtaş Chester Koltuk takımı.

Trend ve konforlu tasarımlarını günümüze göre yenileyen Doğtaş tasarımcıları Lounge Koltuk Takımı’nı Deri Chester olarak sunuyor. Stilin esnetildiği deri görünüm  kumaşa, dokunulası bir bitiş kazandırılıyor. Chester’da alışkın olduğumuz klasik renklerin yanında en trend rekler kullanılıyor.

Sezonun en yenilikçi Chester koltuk takımları 2020 Doğtaş mobilyada sizleri bekliyor. .

Doğtaş Köşe Koltuk Takımı 5.190 TL
Evdeki en büyük mutluluğun sırrı Hygge dekorasyon anlayışı.Buna göre tasarlanan Nadia Doğtaş Köşe Takımı, huzuru, keyfi ve neşeyi sizler için buluşturuyor

Nadia Köşe Koltuk Takımı, İskandinav stili konforlu bir tasarım. Minimalist ama doğal dekorasyon anlayışından ilham alıyor.  Köşe takımının doğal olarak sağladığı konfor, ahşapla dahada sıcaklık kazanıyor.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

2 thoughts on “Doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları 2020”

  1. En iyi mobilya markalarından biri Doğtaş bence. 2018 koltuk takımı modelleride muhteşem. Acaba salon takımları da bu galeri içindemi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close