Balkon DekorasyonuEv DekorasyonuOturma OdasıYatak Odası Dekorasyonu

Cozy Home DekorasyonSon zamanlarda gözde trendlerden olan Cozy Home, rahatlık sevenler için harika bir stildir. Diğer trendlerde olduğu gibi birden fazla alanda var olan Cozy stili, konforlu ve rahat bir dekorasyon anlayışını içeriyor. Sizde samimi, sıcak ve rahat bir ev ortamı arıyorsanız Cozy Home dekorasyonuna bir göz atın deriz.

Bu tarzda parlak ve renkli objeler bulunmaz. Daha sıcak bir ortam oluşturmak amaçlandığı için led ışıklar ve kırmızı, sarı gibi sıcak renkler kullanılır. Aydınlatmalar soft ışıklar olarak seçerek hem dekoratif aksesuar olarak kullanılır hem de sıcak bir ev ortamı oluşturulabilir. Cozy Home dekorasyonunda sarkıt lambalar, mumlar, led ışık aydınlatmaları ve köşe lambaları kullanabilirsiniz.

Rahat ve Sade Bir Dekorasyon.

Sadelik ve rahatlığın ön planda olduğu bu dekorasyon stilinde insanı yormayan eşyalar tercih edilir. Renk olarak ise pastel tonlar daha sıcak bir ortam için tercih edilmektedir. Tamamlayıcı tonlar ise beyaz ve krem rengidir. Rahatlatıcı bir etki verebilmek için yumuşak kumaşlar ve renkler tercih edilir.

Rahat ve Sade Bir Dekorasyon
Rahat ve Sade Bir Dekorasyon

Oturma odalarımız genelde bütün ailenin bir araya geldiği alanlardır. Bu alanda yalınlık ve rahatlığın ön plana çıkması ile ortaya çıkan enerji herkese iyi gelecektir. Günün stresinden arınmanın yolu rahat ve sade bir ortamdan geçer. Oturma odanızda pastel tonları seçerek yine o aradığınız atmosferi bulabilirsiniz. Mobilyalarınızı seçerken görüntüye değil, salaş ve rahat olmasına dikkat ederek yastıklarla destekleyebilirsiniz.

Sıcak ve Gevşetici Bir Ortam.

Cozy Home denince her zaman insanı rahatlatan bir görüntü akla gelir. Aydınlatmanızı loş ışıklarla destekleyerek o istenen etki elde edilebilir. Doğal ışıkları kullanmaya gayret edin. Mum, sarkıt lambalar, minik led ışıklar gibi seçenekler size oldukça yardımcı olacaktır. Ve tabi ki sıcacık battaniyeler, şallar ile bu tasarımı desteleyin. Cozy dekorasyon ile size sadece sıcacık çayınızı alıp battaniyenize sarılmak kalır.Sıcak ve Gevşetici Bir Ortam
Sıcak ve Gevşetici Bir Ortam

Harika ve Rahat Bir Balkon.

Paletler günümüzde dekorasyon alanında sık kullanılmaktadır. Sizde balkonunuzda paletleri istediğiniz gibi boyayarak kullanabilirsiniz. Üzerine rahat minder ve yastıklar koyduktan sonra battaniye ve örtüler ile destekleyerek konforlu ve rahat bir cozy balkona sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu dekorasyon stilinde balkonunu dekoratif aksesuarlar ile donatabilirsin. Mumlar, çiçekler, heykel ve tablolar… Önemli olan rahatlık ve sıcaklık.

cozy balkon dekorasyonu paletli
cozy balkon dekorasyonu paletli

Enerjinizi Yükselten Yatak Odaları.

Günün bütün yorgunluğunu rahat bir uyku çekerek atmak, yenilenmiş ve yükselmiş bir enerji ile uyanmak ister misiniz? Yatak odalarımız bizim için özel ve önemli mekanlardandır. Burada Cozy Home atmosferini yakalamak ve bu konforu yaşamak size iyi gelecektir. Enerjinizi yükselten, daha pozitif hissettiren rahat bir ortam için rahat bir yatağın üstünü yumuşacık yastıklar ile donatabilirsiniz. Sıcacık örtüler ve battaniyeler ile harika bir uyku çekebilirsiniz. Az ve öz eşya  kullanırken var olan eşyaların oldukça konforlu parçalar olmasına özen gösterin. Tabi ki en önemli unsur olan aydınlatmayı unutmayın. Kırmızı ve turuncu tonlarında hafif bir gece lambası ile huzurlu bir uyku ortamına merhaba diyebilirsiniz.

Birbirinden konforlu Cozy Home dekorasyon örnekleri için galerimize göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close