Çocuk Odası Dekorasyonu

Çocuk Odası Duvar Dekorasyon Fikirleri 2018 2019

Çocuklarınızın odasının her yerinin neşe dolu ve güzel olmasını istemez misiniz ? Çocuk odası duvar dekorasyon fikirleri 2018 2019 trendleri ile bu yazımızda. Çocuğunuz her yıl bir yaş daha büyümekte ve dışarıda yeni bir çok şey ilgisini çekmeye başlamaktadır. Çocuğunuzun ilgi duyduğu alanlara göre duvar dekorunu renklendirebilirsiniz. Örneğin yıldızlar ve uzay boşluğu, minik kuş figürleri veya araba modelleri gibi onu sevdiği şeyler daha çok heyecanlandırır. Veya boyadığınız rengârenk duvarların üstünde dilediğiniz kadar yaratıcı fikirler oluşturabilirsiniz.

Boyanın üstüne sticcer hayvan figürleri, çiçek desenleri, doğa çizimleri ve geometrik şekiller çocuğunuzun odasında güzel bir duvar dekoru yaratmanızı sağlar. Çocuğunuz büyüdüğü zaman kendi sevdiği tarzda duvar dekorasyonunu seçmesine izin verin.  Sonuçta odasında en fazla vakit geçirecek olan çocuklarımızdır.

Ayrıca Bakınız: Çocuk Odası Duvar Kağıdı Modelleri 2018

Ahşap tablolar ve uyumlu renkler odaya doğanın ferahlığını taşımanızı sağlar. Ve odada aha etkileyici bir görünüm yaratacaktır.

çocuk odası duvar dekorasyon fikirleri 2018
çocuk odası duvar dekorasyon fikirleri 2018

Çocuk Odası Duvar Dekorasyon Fikirleri 2018 2019

Pembe, özellikle kız çocuk odaları için en çok tercih edilen renktir. Farklı renklerle pembe rengi kombinleyerek daha neşeli ve canlı bir oda yapabilirsiniz.Mor pembe, mor mavi, dore pembe vb.

Çocuğunuzun daha iyi bir ruh halinde olmasını isterseniz odasında kullandığınız renkler mavi, yeşil gibi özgürlüğü temsil eden renkler ile duvarlarını boyayabilirsiniz.

Bakınız: Çocuk Odası Perde Modelleri 2018

Ayrıca geometrik duvar kağıtları ile süslemiş duvarlar  bir çocuk odası için harika fikirler arasındadır.

Çocuk odasının boş kalan duvarlarından birinde bir sergileme alanı oluşturabilir ve burada en sevdiği resimleri sergileyebilirsiniz. En sevdiği arkadaşları ile çekilmiş bir resim, bir gezide çektirdiği fotoğraf gibi.. Duvarlara raflar ekleyerek küçük aksesuar ve süsleri, kitapları koyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çocuk Odası Perde Modelleri 2018 başlıklı makalemizde 2018 çocuk odası perde, çocuk odası ve çocuk odası perde modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close