Mutfak Dekorasyonu

Çift Renkli Mutfak Dolapları ile Ferah Mutfaklar

Tekdüzelikten HoşlanmayanlaraMutfak günümüzün büyük bir kısmını geçirdiğimiz alanlardandır. Mutfaklarımızın konforu ve kullanışlı olması önemlidir. Keyifli bir mutfakta hazırlanan yemekler ve geçirilen zaman daha kaliteli olacağı gibi güzel ve mutlu olduğumuz anlar olarak hafızamızda kalacaktır. Farklılıklardan hoşlanan birisi iseniz iki renkli mutfak dolaplarını önerebiliriz. Klasikleşmiş ve sıkıcı mutfak görünümünden çıkarak daha aydınlık, ferah ve renkli bir mutfak için iki renkli mutfak dolapları doğru seçim olacaktır. İki renkli mutfak dolaplarınızı birçok dekorasyon stilinde kullanabilirsiniz. Geleneksel, retro, sportif, vintage, sade, modern yada ekliptik… Tarzınız hangisi olursa olsun iki renkli mutfak dolaplarını dekorasyon stilinize ekleyebilirsiniz.

Ferah ve Havalı Bir Mutfak.

Mutfağınızın ferah ve havalı olması için beyaz ile sevdiğiniz rengi kombinleyebilirsiniz. Beyazın ferahlığı ile renginiz birleştiğinde ortaya stilinizi yansıtan ferah ve havalı bir mutfak dekorasyonu çıkacaktır.

Çift Renkli Mutfak Dolapları
Çift Renkli Mutfak Dolapları

Mutfağınıza Derinlik Katabilirsiniz.

Küçük mutfağınızı bazı dekorasyon hileleri ile daha ferah hale getirebilirsiniz. Bunun için çift renkli mutfak dolaplarını kullanabilirsiniz. Mekanı daha geniş göstermek için üstte bulunan dolapları duvarınızın rengi ile boyayarak derinlik algısı yaratabilirsiniz. Alt kısımda kalan dolaplarınızı istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Bu derinlik hissini orada da devam ettirmek isterseniz üst dolabınıza yakın tonları seçebilirsiniz. Ancak koyu bir renk tercih etmeniz de sorun olmaz.Küçük mutfaklarda derinlik hissi
Küçük mutfaklarda derinlik hissi

Zıt Renkler İle Çarpıcı Kombinler Yapın.

Zıt renkler her zaman çarpıcı bir etki yaratır. Siyah beyaz gibi birbirine oldukça zıt olan tonlar ile dikkat çekici bir mutfak dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Zıt tonlar olmasa bile farklı frekanslarda renkler tercih ederek aynı etkiyi oluşturabilirsiniz. Beyaz ve neon renkler gibi seçenekler ile oldukça çarpıcı ve dikkat çekici bir etki yaratabilirsiniz.

Zıt Renkli Mutfak Dolapları
Zıt Renkli Mutfak Dolapları

Sadece dolap renkleri ile mutfağınızı çarpıcı hale getirebilirsiniz ancak bütünleştirmek için fayanslarınızı da dikkate alırsanız daha güzel bir ortam oluşturabilirsiniz. Fayanslarda yapacağınız tercihler ile harika bir ambiyans yakalayabilirsiniz.

Mutfağınız için birbirinden güzel çift renkli mutfak dolabı fikirleri için galerimize bazı örnekler ekledik. Sizin için ilham olabilmesi için inceleyebilir, harika bir mutfak için ilk adımları atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close