Bahçe Dekorasyonu

Bahçeniz İçin Trend FikirlerBüyük bahçesi olanlar için trend olan dekorasyon trendlerini derleyerek, bahçelerini daha güzel hale getirebilmeleri için katkımız olsun istedik. Bu makalemizde bahçenizde kullanabileceğiniz bitki ve mobilya trendlerini kısmen paylaşacağız. Eğer büyük bir bahçeye sahipseniz ve nasıl düzenleme yapacağınız konusunda kafanız karışıksa, makalemizi okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Bahçeden Eve Geçen İçten Dışa Dekorasyon.

Bu trendde bahçenizin evin doğal bir uzantısı gibi görünmesi gerekiyor. İç mekan ve bahçe dekorasyonunun uyumlu olmasını amaçlayan bu dekorasyon trendinde içerde kullandığınız mobilyaları bahçede de kullanabilmelisiniz. Ayrıca bitki seçiminde aynı şekilde iki mekanda da kullanabileceğiniz uygun bitkileri seçmelisiniz. Sukulent gibi çiçekler buna uygun olacaktır.

Sukulent Bahçesi
Sukulent Bahçesi

Gelin Gibi Bir Bahçe Düzenleyin.

Saf ve temiz bir görüntü arıyorsanız, bahçeniz için beyaz çiçeklerden oluşan bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Beyaz ve yeşilin muhteşem uyumu beyazın öne çıkmasını sağlayarak, güzel bir görüntü oluşturacaktır. Beyaz yüksükotu, beyaz güller, ortancalar oldukça uygun seçenekler olacaktır.

Gelin Gibi Bir Bahçe Düzenleyin
Gelin Gibi Bir Bahçe Düzenleyin

Çiçek Yatakları Düzenleyin.

Çiçek yatakları bahçenizin uygun alanlarını değerlendirmek için kullanabilirsiniz. Ferah ve güneş alan bir yere oluşturacağınız çiçek yataklarına, istediğiniz bitkileri ekerek harika bir bahçe elde edebilirsiniz.

Çiçek Yatakları Düzenleyin
Çiçek Yatakları Düzenleyin

Bırakın Olduğu Gibi Doğal Kalsın.

Son zamanlarda bahçeler harika ve bakımlı olmanın ötesine geçerek, daha doğal görünmeye başlamıştır. Titizlikle hazırlanmış bir bahçe yerine doğasına uygun şekilde büyümüş bitkiler daha uygun ve mükemmeldir. Kendi haline bırakacağınız bitkileriniz ve yabani otlar ile bu tarzı kolayca yakalayabilirsiniz.Bırakın Olduğu Gibi Doğal Kalsın
Bırakın Olduğu Gibi Doğal Kalsın

Trend Gri Bahçe Mobilyaları ile Konforlu Hale Getirin.

Gri tonlarını bahçenizde kullanarak bahçenizi modern bir havaya bürüyebilirsiniz. Minimalist ve modern bir dokunuş isterseniz, bahçe mobilyalarınız, duvarınız ve saksılarınızda gri rengini seçerek kendinizi bu rengin büyüsüne bırakabilirsiniz. Bu harika görüntüyü renkli çiçekler ile birleştirebilirsiniz.

Trend Gri Bahçe Mobilyaları ile Konforlu Hale Getirin
Trend Gri Bahçe Mobilyaları ile Konforlu Hale Getirin

Çılgın Düzenlemeler Yapın.

Bu tarz bahçeler daha çok gençler tarafından tercih edilmektedir. Bahçede farklı olmak ve kendinizi daha iyi ifade edebilmek istiyorsanız çılgın bahçe düzenlemeleri size göre olacaktır. Birazda yaratıcı yanınız varsa ortaya muhteşem fikirler çıkacaktır.

Çılgın Düzenlemeler Yapın
Çılgın Düzenlemeler Yapın

Boyalı çiçekler, renkli pampas otu ile yapılmış buketler bu trendin favorilerinden.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close