Salon Dekorasyonu

Salonlara Avangard DokunuşlarAvangard seven ve cazibesinden vazgeçemeyenlere özel salon takımları ve dekorasyon örneklerini sizlerle paylaşacağız. Kimi örnekte tek bir parça kimindeyse tüm salon bu stilde seçilmiş parçalarlar dekore edilmiş. Hepsi renkli, geçmişten gelen ve göz alıcı parçalarla desteklenmiş. Geleneksel ev dekorasyonunda tercih edilen avangard stil, bilinenin aksine klasik çizginin dışında parçalardan da seçilerek oluşturulabilir. Bu stili tanımak ve neler yapılabileceğini görmek için örneklere göz atabilirsiniz. Göreceksiniz ki her ülkenin yada insanın farklı dokunuşları var ve bu dokunuşlar ile ortaya harika düzenlemeler çıkıyor.

Avangard Tatil Evi

Beyaz ve siyahın klasik rengi asla stilini kaybetmez. Bunları karıştırmak ve eşleştirmek, kesinlikle ortamı düzleştirir. Büst ve şömine gibi vurguların yanı sıra avize de bu odadaki cazibeyi tamamlıyor.

Avangard tatil evi
Avangard tatil evi

Astor Daire – Siyah ve Beyaz

Göz alıcı yanını gösteren bir başka salon dekorasyonu…  Siyah ve beyaz tonlarda seçilmiş bu odanın ilk dikkat çeken kısmı doğru yerde bulunan penceresi. İyi ve yeterli ışıklandırma ile avangard mobilyalar daha gösterişli ve çekici görünüyor.

Astor Daire
Astor Daire

Vintage ve Geleneksel

Vintage ve geleneksel tasarımın birleşimi olarak karşımıza çıkan bir salon dekorasyonu. Duvar kağıtlarının seçimi ve döşemenin ilginç uyumu odayı çekici hale getirmeyi başarmış.Vintage ve Geleneksel
Vintage ve Geleneksel

Smokin – İç Dizayn

Etkileyici bir manzara eşliğinde karşımıza çıkan bu dekorasyon örneğinde avangard parçalar oldukça rahat ve konforlu görünüyor. İçinden çıkılmak istenmeyecek bir stil oluşturulmuş.

Smokin İç Dizayn
Smokin İç Dizayn

3d Oturma Odası

Bu salon takımı, bulunduğu alanda kesinlikle harika görünüyor. Avangard sevenler için harika bir dekorasyon örneği oluşturuyor.

3d oturma odası
3d oturma odası

Avangard Duvar Aksanları

Salonunuzda yada oturma odanızda doğru vurguları seçerek güzel bir etki bırakabilirsiniz. Duvar vurgusu, ışıklandırma gibi detaylar ile basit bir tabloyu sıra dışı gösterebilirsiniz.

Sınırsız – Canlı Stil
Sınırsız – Canlı Stil

Fotoğraf galerimizden avangard stil ile döşenmiş salon örneklerine göz atabilirsiniz. Avangard parçaların nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sahibi olabilir, ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close