Ev Dekorasyonu

Altın Sarısı Dekorasyon Fikirlerinden İlham Alın

Altın sarısı kullanıldığı her mekanda lüx etkiler yaratabilir, bir mobilyada yada küçük bir aksesuarda.. Küçük detayları odak noktası haline getirebilen güçlü ve gösterişli bir renktir.Evinizde yapacağınız her renk seçimi farklı etkiler yaratacaktır. Bazen küçük bir detay bile mekanda büyük bir etki yaratabilir. Güçlü ve zengin bir tarz yaratmak için bu etkileri dışa yansıtacak bir renk seçimi yapmalısınız, altın sarısı gibi… Dekorasyonda ihtişamlı bir tarz yaratmak istiyorsanız altın tonlarını mekanda dengeli şekilde kullanabilirsiniz. Bu konuda size ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden şık ve gösterişli altın sarısı dekorasyon fikirleri yazımızın devamında sizi bekliyor..

Dekorasyonda gücü ve ihtişamı yansıtmanın çeşitli yolları vardır. Ancak sadece lüx mobilyalar kullanarak bu gösterişli atmosferi yaratmak kolay olmayabilir. İşte doğru renk seçimleri burada devreye giriyor..Altın Sarısı Dekorasyon Fikirlerinden İlham Alın

  • Avangard olarak adlandırılan ve son derece gösterişli ve lüx dekorasyonlar her zaman ilgi çekicidir. Bu lüx dekorasyon örneklerinde gücü ve ihtişamı en üst düzeyde hissedebilirsiniz. Altın sarısı kullanıldığı her mekanda lüx etkiler yaratabilir, bir mobilyada yada küçük bir aksesuarda.. Küçük detayları odak noktası haline getirebilen güçlü ve gösterişli bir renktir.

Evinizde altın sarısının ihtişamını yaşayın

  • İç mekanlarda ihtişamı ve zenginliği yansıtan altın sarısı, mobilyadan, duvara, aksesuardan tekstil ürünlerine kadar bir çok tasarıma kalite ve tarz kazandırıyor. Bu güçlü renk aynı zamanda yanına gelecek diğer renk tonları ile son derece kaliteli bir stil oluşturuyor.
  • Evinizde güçlü etkiler yaratmak için altın sarısı dekorasyon fikirleri size aradığınız ilhamı verecektir.

Altın sarısı ile zengin ve güçlü bir etki

  • Bu güçlü rengi hangi alanda kullanacağınıza karar vermelisiniz. Evinizin girişinde, salonunuzda yada yatak odanızda.. Altın detayların kullanıldıkları alan neresi olursa olsun bu alanda gücün ve ihtişamın yansıması rahatlıkla ortaya çıkacaktır.

Altın rengi duvar dekorasyonu

  • Bu güçlü rengi en net şekilde duvar dekorasyonu ile ortaya çıkarabilirsiniz. Bunun için önünüzde bir çok farklı seçenek var. Bunlardan ilki altın rengi duvar kağıtları seçmek olabilir. Özellikle desenlerinde altın detayların parlaklığını ve cazibesini taşıyan dekoratif duvar kağıtları mekanın havasını bir anda değiştirebilir.
  • Dekoratif aksesuarlar kullanarak mekanın istediğiniz bölümünü odak noktası haline getirebilirsiniz. Altın çerçeveli tablolar, aynalar yada saatler oluşturmak istediğiniz lüx tema için doğru parçalardır.

Altın parlaklığını mobilyalara yansıtın

  • Altın sarısı detaylara sahip tasarımlar mekanda güçlü bir tarz yaratacaktır. Tek başına salonda lüx bir görünüm yaratacak altın rengi dresuar doğru bir seçim olabilir. Altın varaklı mobilyalar ise dekorasyonun ihtişamını en net şekilde ortaya çıkaracaktır.
  • Koltuk yanında duracak bir yan sehpa, yada altın rengi bir servis sehpası dekoratif aksesuarlar ile birlikte son derece güçlü bir tema yaratır.

Altın Sarısı Dekorasyon Fikirleri

  • Altın sarısı sadece duvarda yada mobilyalarda değil, dekoratif aksesuarlar üzerinde yine aynı etkiyi mekana yansıtacaktır. Vazolar, gondollar, yada biblolar dekorasyonun daha güçlü görünmesinde çok etkilidir.
  • Altın sarısını dengelemek için mekanın ağırlığını bozmadan gümüş yada bronz detaylar öne çıkarılabilir. Bu renkler altın rengi ile birlikte görsel olarak daha güçlü bir izlenim bırakacaktır.
Altın Sarısı Dekorasyon Fikirleri -Galeri


Kelimeler

2 thoughts on “Altın Sarısı Dekorasyon Fikirlerinden İlham Alın”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close