Salon Dekorasyonu

Sarı ile Salon Dekorasyonu FikirleriSarı ile salon dekorasyonu hakkında ilham verecek bir çok fikir seçtik. Salon dekoruna canlılık vermek için sarı kullanmak çok etkili bir yoldur. Sarı aksesuarlar ve sarı renk objeler ile salona enerjik bir hava verebilirsiniz.İç mekan tasarımlarında altın / dore rengini kullanmak sarı ile eş değer bir izlenim yaratır. Salon dekorunda sarıyı etkili bir şekilde kullanmak için, sarı ile uyumlu olan diğer renkleri de bilmeniz gerekir. Oda dekorasyonunu aydınlatacak en güzel renkler arasında olan sarı en sıcak ev dekor renklerinden biridir. Koyu lacivert ve koyu yeşil tonları ile oldukça zengin durur.

Sarı ile Salon Dekorasyonu Fikirleri

Güneş sarısının neşeli görünümü, salon dekorasyonuna bir vurgu rengi eklemek için mükemmel bir seçenek olabilir, özellikle modern bir dekorasyona sahip bir oda için. Bu rengin kullanılmasının başlıca yolu onu küçük ayrıntılarda kullanmaktır, çünkü çok kullanırsanız, lüks iç mekan tasarımı yerine biraz taklit ve ucuza kaçan bir dekora benzeyebilir.

Bu rengi bir oturma odasında tasarımında kullanmanın en iyi yollarından biri  sarı bir kanepe, dolap yada sandalye tasarımıdır. Bu modern parçaların  kadınsı dokunuşu ise salon  dekorasyonunuza renk katacak ve lüks iç mekan tasarımınıza şık bir görünüm kazandıracaktır.DAHA FAZLA: Altın Sarısı Dekorasyon Fikirlerinden İlham Alın

Güneş sarısıyla bütün bir salon dekorasyonu yaratmaya çalışmayın, çünkü zor bir görev olacaktır. Sadece sarının doğru tonu seçmeniz gerekiyor. Sarı çok güçlü ve parlak bir renk olduğundan, gri, yeşil, toprak tonları v gibi doğal renkler ile kombinlenmesi önerilir.

Ayrıca sarı renkle uyumlu olacak bir döşeme parçası seçmek iyi bir seçenektir. Ahşap rengi döşeme ve mobilya seçimleri sarı ile güzel bir tasarım kontrastı yaratıyor.

Onu diğer eşyalar ile birleştirmeyi ve nerede kullanacağınızı bilmiyorsanız sarı ile salon dekorasyonu modellerine göz atmanız iyi olacaktır.Aşağıdaki bu sarı dolap olmadan üstteki renkli boyalar kaybolacaktı. Daha işlevsel bir oda tasarımı yaratmak için sarı ile nötr renkleri ve doğal tonları bir arada kullanın.

Salon tasarımında sarı kullanmanın farklı yolları vardır. Farklı desenler, şekiller ve döşemelerde kullanılabilen minderlere her zaman yatırım yapabilirsiniz.

Sahip olduğunuz oda dekorasyonu daha nötr renklerde ise, geliştirmek ve keyifli bir görünüm elde etmek için iyi bir yol, sarı renk kullanmak.Sarı bir aksesuar veya sandalye ile odaya yeni bir hayat verilebilir .

Sarı ile Salon Dekorasyonu / GaleriKelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close