Ofis Dekorasyonu

Modern Lobi BankolarıLobi, bir otele girdiğimizde bizi ilk karşılayan alandır. Oteller için lobinin gösterişli ve çarpıcı olması önemlidir. Şık tasarlanmış bir lobi konuklar için daha çekici ve davetkardır. Bu yüzden lüks oteller lobileri için özenmektedirler. Öyle ki sanat eserine dönüşen lobiler ortaya çıkmaya başlamıştır. Modern ve şık lobi bankoları göz alıcı bir lobi oluşturmanın en önemli kısmıdır. Makalemizde birbirinden şık ve gösterişli otel lobilerini ve bankolarını sizlerle paylaşacağız.

Işıltılı ve Modern Lobi Bankosu

Konuklarını daha şık ve ışıltılı bir tasarımla karşılamak isteyen otel sahipleri için bu tarz lobi bankosu ve dekorasyon örnekleri kullanılabilir. Bir taraftan spor bir hava veren aydınlatma ve duvar dekorasyonu kullanılarak avangard çizgiye kaçmadan şık olması sağlanmış.

Işıltılı ve Modern Lobi Bankosu
Işıltılı ve Modern Lobi Bankosu

Oval Otel Lobi Bankoları

Oval banko modeller çeşitlilik göstermektedir. Yarım oval olanlar varken tamamen daire şeklinde olan ve lobinin ortasına yerleşmiş modeller de mevcuttur. Işıklandırma ile desteklendiğinde hem sade hem de şık olma özelliğine sahiptir. Modern bir görünüm isteyen otel sahipleri bu tarz lobileri tercih ederek istedikleri algıyı yaratabilirler.

Oval Otel Lobi Bankoları
Oval Otel Lobi Bankoları

Sade Otel Lobi Bankoları

Sadelikten hoşlananların bayılacağı minimalist lobi bankosu, arka planında daha gösterişli bir duvar ile desteklenerek harika bir lobi dekorasyonuna dönüşmüş. Sade seven ancak gösterişi de elden bırakmak istemeyenler için oldukça hoş ve beğeni toplayacak bir model.Gösterişli lobi bankosu dekorasyonu
Gösterişli lobi bankosu dekorasyonu

Metal Otel Lobi Bankosu

Daha spor ve salaş bir görüntü oluşturan metal görünümlü lobi, bir bar havası yaratmış. Daha salaş ve farklı tarzlardaki misafirleri ağırlayan oteller için oldukça uygun bir banko modeli. Daha küçük ancak lüks çizgisini bozmak istemeyen oteller için oldukça uygun bir lobi tasarımı.

Siyah Otel Lobi Dekorasyonu
Siyah Otel Lobi Dekorasyonu

Fotoğraf galerimizden diğer lobi bankosu modellerine göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close