Bahçe DekorasyonuBanyo Dekorasyonu

Açık Hava Duş TasarımlarıDuş dendiğinde sadece evinizde bulanan yada tatil yörelerinde plaj kenarında bulunan duşlar akla gelir. Peki hiç plaj duşlarının rahatlığını evinizde yaşamayı düşündünüz mü? Eğer uygun bir bahçeniz varsa tam size göre bir fikir olabilir. Havuzdan sonra açık havada duşunuzu alıp, keyfinizi bölmeden güne devam edebilirsiniz.

Bahçe dekorasyonu için oldukça ilgi çekici ve çarpıcı bir seçenek olan açık hava duşları, havuzlu bahçeler için güzel bir dekorasyon yöntemi olabilir. Bahçenizde havuz olmasa bile açık hava duşu yerleştirerek oldukça farklı bir ortama sahip olabilirsiniz. Açık havada rahatlatıcı bir duş almanın etkisini tüm gün bedeninizde hissedebilirsiniz.

Küçük Alanları Değerlendirebilirsiniz.

Yatak odanızın arka tarafa bakan küçük bir bahçesi varsa açık hava duşu olarak dekore edebilirsiniz. Bu küçük alanı değerlendirmenin en kullanışlı yolu bu olabilir. Yerleştireceğiniz doğal görünümlü bir duş alanı ile harika ve keyifli bir alana sahip olursunuz. Yerleştireceğiniz endüstriyel tasarım duş başlığı seti ile bu alanın stilini kuvvetlendirebilirsiniz. Zemine yerleştireceğiniz taşlar ve ahşap duş alanı ile taş duvarlar ahenkli bir ortam oluşturmanıza yardımcı olacaktır.Küçük Alanları Değerlendirebilirsiniz
Küçük Alanları Değerlendirebilirsiniz

Açık Hava Duşunuzda Ahşabın Doğallığını Kullanın.

Yeterli büyüklükte bir alanınız varsa ağaçların altına ahşap bir tavan ve zemin düzenleyerek duşunuzu bu alana yerleştirebilirsiniz. Kullanacağınız metal duş aksesuarları ile sade ve doğal bir açık hava duşu dekore edebilirsiniz. Doğanın içinde size özel bir duşa sahip olurken, bahçenizin daha çarpıcı hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Açık Hava Duş Tasarımları
Açık Hava Duş Tasarımları

Açık hava duşunuzda istediğiniz stili kullanabilirsiniz ancak daha doğal bir görünüm yakalamak bahçeniz için daha uyumlu materyaller kullanmanız doğru olacaktır. Ahşap, taş, metal ve doğal bir görünüm sağlamanıza yardımcı olacak her türlü parçayı kullanabilirsiniz.

Galerimizde bulunan açık hava duşlarına göz atarak ilham alabilirsiniz. Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close