Ev Dekorasyonu

Yeşil koltuk ile iç mekanı kişiselleştirin

Bugün sizlere yeşil koltuk temalı ev dekorasyon izlenimlerimizi paylaşmak istiyoruz . Mobilya ve kumaşların kullanımı söz konusu olduğunda, yeşil alanlara şık bir stil veren derin, orta sınıf bir renktir. Bir vintage yeşil kanepe barok, orta yüzyıl ya da bohem dekoru denemek için iyidir. Ama muhtemelen modern evlerde de şaşırtıcı ve güzel görünüyor.

Yeşil koltuk çok iyi şekilde yeşil bitkiler, kırmızı, pembe, sarı, kahverengi  kombinasyon sağlar. Bohem odaları tamamlamak için iyi bir renktir.  Burada iç mekan dekorasyonunuz da yeşil renklerde nasıl kombin yapılacağını, yeşil kanepelerin dokusunu ve retro şeklini nasıl süsleyeceğinizi size göstereceğiz .  Hemen hemen her iç mekanı yeşil bitkilerle bir ya da birkaç saksı çiçeği ile süsleyebilirsiniz. Özellikle yeşil koltuklarla harika bir atmosfer oluşturuyor. Duvarlara yeşil tablo ya da bitki resimleri koyarsanız da olur. Çiçek saksıları ve renkli tekstiller, iç mekanı benzersiz bir şekilde canlandırır. Ve hepimiz biliyoruz ki yeşil renk rahatlatıcıdır ve vücudun titreşimlerini uyumlu hale getirir.Yeşili, dekorasyonda kullanmanın en iyi sebeplerden biri budur.

Ayrıca Bakınız: Yeşil ve Gri Salon Dekorasyon Fikirleri 2018

Diğer bir avantajı, koyu yeşilin ilginç bir renk olmasıdır – oldukça yoğun ama siyahtan ziyade, oldukça kuvvetli . Aşağıdaki galeri resimleri size yeşil koltukları dekorasyonda kullanmanız için yardımcı  olacaktır. Gözlerinizle tadabileceğiniz şey onu tarifsiz bırakır!

Yeşil kadife koltuk salon ve oturma odalarında özgün ve şık bir dekorasyon olarak hizmet verir.
Güzel renkler ile oynamak için duvarları beyaz kullanılması daha iyi sonuçlar verir.

Yeşil Koltuk İle Dekorasyon Örnekleri / Galeri

Bir önceki yazımız olan Kahverengi Koltuklar ile Oturma Odaları: Süslemek için İpuçları başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri, dekorasyon ipuçları ve kahverengi koltuklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close