Ev Dekorasyonu

Yeşil ev dekorasyonu modelleri 2020

2019 Yılının rengi yeşili, ev dekorasyonunuz da kullanmak ister misiniz ?Yeşil ev dekorasyonu son yıllarda çok trend oldu.Bu yılın rengi ise yeşillikler. Her yılın sonunda, Pantone önümüzdeki yılın rengini belirler. Ne anlama geliyor? Pantone’un kendisine göre, seçilen renk semboliktir “bir ruh hali ve tutum ifadesi olarak hizmet eden küresel kültürümüzde gördüğümüz şeyin bir renk anıtı”.

Yeşil Ev Dekorasyonu Modelleri

Yeşillikler daha canlı, ancak kireç veya yeşil elmadan daha derin olanları daha popülerdir. Yeşil renk yeni başlangıçların, yeni hayatın ve baharın yaydığı her şeyi hatırlatıyor.

Yeşilliklerden birinin, daha ağır, daha koyu renkler ve tasarımdaki objelerle (örneğin, büyük ahşap bir masa veya derin duvarlı oda) mükemmel bir yaşam gücü dengesi sağlar. Serinletici gölge canlandırıcı özelliklere sahiptir ve yeni başlangıçları sembolize eder.

Yeşil kullanıldığı her yerde, iç mekanlarda ve dış mekânlarda harika canlandırıcı bir renktir. Botanik yaşamın tümü, bu umut verici ve canlandırıcı ton ile çevresinde taze hava veriyor gibi görünüyor.

Aynı zamanda ev dekorasyonu için yeşillikler ilkbaharın ilk gününü hatırlatıyor. Yeşilin güçlendirici özellikleri, tüketicileri derin nefes alıp oksijenleştirip yeniden canlandırmaya işaret ediyor.  Evlerindeki  hoşnutsuzluğu kim sever  ki? Yeşil renk ev dekorunda bunu yok etmeyi ve çok daha fazlasını temsil ediyor.

Yeşil Ev Dekorasyonu

Bununla birlikte, yeşil gibi organik bir rengin çağdaş veya modern tasarımda yerinin olmadığı anlamına gelmediğini belirtmek gerekir. Tam tersi aslında doğrudur.

Yeşil renk vurguları ile duvar sanatı  • Yeşillikler, modern soyut resimlerin renk kalabalığında masum olduğu gibi ev dekorunda da  oldukça sofistike …
  • Dolaplar ile yeşil rengiyle mutfak dekoru muhteşem oluyor.
  • Yeşil, mevsim ve tasarım stilleri arasında  çok yönlüdür. Diğer nötrler ahenkli olmasına rağmen ahenkli bir arka plan rengini oluşturmak için harmanlanırken, yeşiller tarafsızlığını diğer yönde alırlar.
  • Yeşil renk ev dekorasyonunda, modern tasarıma zindelik ve enerji katar. Modern çizgilerle ve göz alıcı silüetlerle bir araya geldiğinde, yeşil ayakta durmayı ve bir açıklama yapmayı ustalıkla beceriyor. Tarafsızlık ve her şeyin güzelliği ve sevgisi.

Evi süslemek için yeşil bitkiler

  • Yeşillikler, tasarımda da destekleyici bir rol oynuyor, özellikle bitkiler ile doğal rolünde.
  • Yeşillik esasını benimseyen çiçek düzenlemeleri, geleneksel, modern, eklektik, ağır, ferah, küçücük ya da başka herhangi bir yerden farklı alanlara estetik bir görünüm katıyor.
  • Yeşil, çok yönlülüğü ile birlikte çok çeşitli renk kombinasyonları ile güzel bir şekilde eşleşen bir renktir. Bu kombinasyonlar,  parlak tonlar ve koyu renk tonları, derin tonlar, pastel tonlar ve metalik ürünler gibi birkaç şey olabilir.
  • Yeşil, doğal yaşamı amaçlayan renk çevresine geçerken artık sadece iç tasarım dünyasında değil, dünyanın dört bir yanındaki tüm endüstrilerde ön-merkezdedir.

Yeşil Büyük Saksılar – Çiçekler

Yeşil yaşamı temsil eder ve teyit eder, ilerlemeyi ve memnuniyeti motive eder ve sıradanlığı olağanüstü hale getirir.

Yeşillik tarafsız alanlar için bir kaynaktır

Nötr bir alanı yeşillendirmek için, özellikle bir yemek odasına temel renk olarak kullanılabilir.Eş zamanlı olarak olgunluk ve enerjiyi eklerken, yatıştırıcı doğal bileşenler ve mekanın herhangi bir yerindeki parlak metalikleri zarifçe kuşatır. En üst düzeyde çok yönlüdür.

Birçok Renk İle Uyum Sağlar

Yeşil, modern kırmızı, hardal sarısı ve abanoz gibi diğer cesur, grafik renklerle eşleştirildiğinde çok uyumludur, aynı zamanda genel modern çizgisini korur.Kelimeler

1 thought on “Yeşil ev dekorasyonu modelleri 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close