Salon Dekorasyonu

Haki Yeşil Salon Dekorasyonu Modelleri

Haki yeşili kullanarak evinizi süslemeyle ilgili ipuçları ve fikirlerimize bir göz atın!Dekorasyonda haki yeşil gerçekten güçlü ve rahatlatıcı bir renk.Özellikle de yeşilin  gücü, yaşamı ve doğayı temsil ettiği için.Salon dekorasyonunda yeşil kendinizi çevreleyen çok rahatlatıcı bir renk.Bu rengi sevenler ve evinde kullanmak isteyenler için haki yeşil salon dekorasyonu fikirleri seçtik.

Sıcak ve çekici ama aynı zamanda çok kibar  ve sofistike. Ya da haki yeşili severim, çünkü çok rahat, ev gibi hissettiriyor.  Haki yeşili özellikle  rahatlatıcı aile odalarında kullanılabilecek inanılmaz bir renktir. Peki, yeniden dekore etmek ya da salonunuzun dönüşümü için yeni bir fikir arıyorsunuz? Haki yeşili kullanarak evinizi süslemeyle ilgili ipuçları ve fikirlerimize bir göz atın!

Haki Yeşil Salon Dekorasyonu Modelleri

1-) Haki Yeşil Duvarlar

Sadece duvarları boyayarak sıcak ve sofistike bir şeyler yaratın. Bu rengi sadece duvarlarda kullanın ve mekanı davetkâr ve yaşanabilir yapmak için soğuk tonlarda yeşil kullanın. Yeşil mor ve ve nötr mobilyalarla çok iyi uyum sağlar, derin tonun zenginliğini çalar.

2-) Haki Yeşil Odak Noktası

Tüm odanın odak noktası olmak için bir mobilya seçin … ve koyu yeşil yapın. Yeşil, güçlü, besleyici bir renktir ve bu, tüm odayı aynı duygu ile dolduracaktır. Kadife veya deri gibi bir doku eklerseniz, daha da fazla bir tasarım öğesi oluşturursunuz.DAHA FAZLA: Yeşil ev dekorasyonu modelleri 2020

3-) Haki Yeşil rengi Altın Rengi Aksesuarlar ile Eşleştirin.

Salonunuzda gerçekten büyülü ve etkili bir şey yaratmak için, haki yeşil mobilyalarınızı veya duvarlarınızı altın rengi unsurlarla eşleştirin. Bu zengin tonlarla dekore edilerek ve kremsi nötr bir renk  ekleyerek salonunuzda daha klasik hisler yaratabilirsiniz.

4-) Haki Yeşil Klasik Ögeler

Haki yeşilini temel olarak kullanın, sonra katlayın! Yumuşak  mobilya tonları ve duvar dekoru kullanın. Aksesuarlarınız için farklı desenler ve dokular kullanın. Bu koyu yeşil renk gibi bir toprak tonunu kullanmak, eklektik bir his için vurguyu ayarlar ve tasarım şemasında size çok yönlülük kazandırır.

5-) Haki Yeşil Kanepe kullanın.

Haki yeşilin gölgesinde güzel bir gölge bulunan bir kanepe bulun. Davetkar ve krem rengi doğal bir şey duvarlarda kullanın. “Yeşil” hayatın güzel bir küçük noktası.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close