Çocuk Odası DekorasyonuGenç Odası DekorasyonuMisafir Odası DekorasyonuMobilya ModelleriYatak Odası Dekorasyonu

Yavrulu Yatak ModelleriYavrulu baza yada çekmeli yatakta denilen, baza kısmından çekildiğinde yatak çıkan baza modelidir. Bu sayede gün içinde yerden tasarruf sağlayıp, gece çocuklarınız için yatak haline getirebilirsiniz. Yeterli odanız yok ise, var olan odanızın büyüklüğü uygun değil ise tercih edebileceğiniz bir yatak çeşididir. Böylece hem çocuklarınız kendi yatağında rahat bir şekilde uyur, hem de siz yer sorunu yaşamazsınız. Eğer yavrulu yataklar konusunda hala tedirginseniz aşağıdak sizin için bulduğumuz örnekleri inceleyerek fikir sahibi olabilir ve karar verebilirsiniz.

Çocuk Odaları İçin Tasarlanan Modeller

Aynı odada yatmak durumunda olan kardeşler için çok güzel yavrulu yatak modelleri mevcuttur. Sizde çocuklarınızı aynı odada yatırmayı planlıyorsanız onlara aşağıdaki gibi bir yatak alabilirsiniz. Kız ve erkek çocuklara özel tasarlanan bir çok seçenek vardır. Aralarından çocuğunuzun beğeneceği tasarımı seçip kullanışlı bir oda dekore edebilirsiniz.

Misafir Odanız için Kullanılabilecek Modeller

Evlerimize gelen misafirlerin rahat etmesi bizler için önemli bir konudur. Millet olarak kendimizden çok misafirleri düşünürüz. O yüzden evimizin en güzel odalarını onlar için her daim hazır tutarız. Eğer misafirlerinize özel bir oda ayırma imkanınız var ise, ayırdığınız bu misafir odasını yavrulu baza kullanarak daha fazla kişi ağırlayacak şekilde dekore edebilirsiniz. Odanızın büyüklüğüne göre bir model seçerek konforlu bir misafir odası dekore etmiş olursunuz. Özellikle çocuklu misafirler için rahat bir gece imkanı sağlamış olursunuz. Tabi ki sadece çocuklu olanlar değil açılan ikinci yatakta büyüklerde rahatlıkla uyuyabilir.Kalabalık Aileler için Ranzalı Modeller

Çok çocuklu ailelerde herkese ayrı oda ve yatak ayarlamak zor bir durumdur. Büyük ve çok odalı bir eviniz yok ise oda ve yatak sorunu genelde ranza ile çözülür. Ancak ranza en fazla iki katlı olabildiği için yine küçük odalarda sıkıntı yaşanabilir. Artık yavrulu ranza modelleri ile bu sorun bir nebze olsun çözülebilir. Üstelik evin en küçük üyesi alçak olan yatağından kolayca inebilir. Böylece acaba düşer mi korkusu olmadan, içiniz rahat olur.

Size ilham olması için bulduğumuz fotoğraflara oluşturduğumuz yavrulu yatak modelleri galerimizi inceleyebilirsiniz. Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close