Aksesuar

Yaşam Alanınız İçin Daha Yalın AynalarÇağdaş tasarımlardan klasik tasarımlara kadar burada salon, koridor veya yatak odanızda ve hatta dış mekanda daha fazla alan yanılsaması yaratmak için kullanabileceğiniz şık tam boy aynalardan oluşan makalemiz size ilham olacak. Yaşam alanınızı güzelleştirmek için kullanabileceğiniz bu aynalar daha yalın ve sade bir ortam oluşturmanıza katkı sağlayacaktır.

Soho Bakır Ayna

Uzun duvar aynası ile 60’ların klasik İtalyan modernist aynalarından esinlenen bu tasarım ile havalı bir aynaya sahip olabilirsiniz. Kavisli yapısı ve bakır çerçevesi ile boho stilini evinize taşıyabilirsiniz.

Soho-Home Cooper Mirror
Soho-Home Cooper Mirror

Tam Boy Ayna

Tam uzunlukta olan sade, zarif ve bambuya benzemek için ahşaptan oyulmuş, maun kaplamalı bir kenarlığa sahip olan ayna aradığınız estetiği oluşturmanızı sağlayacaktır.

Baloo Tam Boy Ayna
Baloo Tam Boy Ayna

Chiltern Tam Boy Kemer Aynası

Chiltern Tam Boy Kemer Aynası
Chiltern Tam Boy Kemer Aynası

Modern bir ifade kemer aynası olan bu ayna, görünür kaynak bağlantıları olmayan dikişsiz çelik kullanır, bu nedenle pürüzsüz ve düşünülmüş bir yüzeye sahiptir. Koridora ekleyin veya daha fazla alan optik yanılsaması vermek için yatak odasında bir odak noktası olarak kullanın.

Yalır Fas Aynası

Geleneksel Fas tarzı tasarımı olan bu daha yalın ayna, bir alana biraz ihtişam katan altın renkli bir kaplamaya sahiptir.Fas Yalın Aynası
Fas Yalın Aynası

Kenar Çerçevesiz Çağdaş Tam Boy Gölet Aynası

Sanatsal bir ayna için kenarsız çerçevesiz gölet aynası ile geçişsiz çağdaş bir görünüm kazanabilirsiniz.

Kenar – Çerçevesiz Çağdaş Tam Boy Gölet Aynası
Kenar – Çerçevesiz Çağdaş Tam Boy Gölet Aynası

Tam Boy Dalgalı Ayna

Eğlenceli tam boy dalgalı ayna, masif kırmızı meşeden yapılmıştır. Masif keresteden elle oyulmuş aynayı istediğiniz düzlemde asabilirsiniz. İsterseniz asmadan kullanabilirsiniz.

Tam boy Dalgalı Ayna
Tam boy Dalgalı Ayna

Yalın Daire Aynası

Basit, modern bir daire için bu yalın ayna aradığınız fonksiyonu güzel bir şekilde gerçekleştirebilir. Odanızda çok daha ferah hissettiren bir ortam yaratmak için kullanabilirsiniz.

Daire Leaner Mirror
Daire Leaner Mirror

Fotoğraf galerimize göz atarak tüm ayna modellerini görebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close