Ev Dekorasyonu

İlgi Çekici Siyah MerdivenlerSiyah herkesin tercihi olmayabilir ancak bu merdivenleri gördüğünüzde fikriniz değişebilir. Siyah iç mekan düşünüldüğü kadar korkutucu ve karanlık değildir. Doğru yerde ve formda kullanılan bu renk hakettiği çekiciliği yakalayabilir. Makalemizde sizlere ilgi çeken siyah merdiven örnekleri sunacağız.

Sarmal Daire Merdiveni

Alanınızda bir asma kat varsa, neden bunun gibi bir sarmal merdiven kullanmıyorsunuz? Merdivenin siyah olması nedeniyle daha ilgi çekici görünüyor.

Sao Paulo Daire
Sao Paulo Daire

Dinamik Merdiven

Bu merdiven, çok katlı eve güçlü ve dinamik bir dokunuş getiriyor. Siyah ve beyaz renk şemasındaki cesur merdivenler, bir sanat eseri gibi odaya fon oluşturuyor. Merdivenin dışında yerden tavana kadar uzanan bir cam korkuluk var. Siyah metal plaka, basamaklar için yapısal desteği oluşturuyor.

mim tasarımı
mim tasarımı

Yüksek Tavanlı Evler İçin

Evinizin tavanı yüksekse dikey kanatları kullanarak onu vurgulayabilir, dikkati zarif ve ince bir şekilde yukarıya çekebilirsiniz. Merdivenlerin sade deseni ve siyah rengi, ona güzel ve dengeli bir görünüm kazandırıyor.

ALH Rezidansı
ALH Rezidansı

Basit ve Çarpıcı Merdiven

Basit ama çarpıcı merdiveni elde etmek için demir ve çelikten yararlanabilirsiniz.Demir tel
Demir tel

Sanatsal Doku Eklenmiş Merdiven Tasarımı

Her yerde çeşitli renk ve dokular kullanılan sanatsal bir alan oluşturulmuş. Merdivenlerin yanı sıra, kirişe damlayan altın rengi duvar boyası detayı farkı yakalamayı sağlıyor.

Sanatsal Doku
Sanatsal Doku

İşlevsel ve Kullanışlı Merdiven

İşlevsel ve kullanışlı olan basit bir merdiven tasarımı ister misiniz? Neden bunu denemiyorsun? Ya da merdiven altına nasıl raf ekleneceğine dair diğer fikirlere göz atabilirsiniz.

İşlevsel ve kullanışlı olan basit bir merdiven
İşlevsel ve kullanışlı olan basit bir merdiven

Heykelsi Merdiven

Çatı katındaki ev ofisine giden heykelsi bir merdiven görüyorsunuz. Buna tırmanırken heyecan verici bir zaman geçirecek gibi görünüyor. Oldukça heyecanlı ve farklı.

heykelsi merdiven
heykelsi merdiven

Fotoğraf galerimizdes siyah temalı merdvien modellerinin diğerlerini de görebilirsiniz. Bu merdivenlerile evinize farklı bir soluk katabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close