Ev Dekorasyonu

Sportif ve Lüks Daire DekorasyonuSportif bir yaşamı benimseyen yada yaşam alanının spor olmasını isteyen bir insanlar için tasarlanan birbirinden harika sportif ve lüks daire dekorasyonlarından birini sizlerle paylaşacağız. Bu dairede yorucu iş gününün ardından gerçek konforu bulabilir ve rahatlayabilirsiniz. Bu daire bugün hala kullanılan, şık ve işlevsel tasarıma sahip bir evdir. Moderin fikirler iç mekanda tutunarak doku ve modaya uygun malzemeler ile bütünleştirilmiştir. İç mekanda yer alan yuşumak ve rahat koltuklar ev sahibi için sıcak ve konforlu bir deneyim sağlar.

Romantik İç Mekan

İyi aydınlatılmış bir yaşam alanı, iç mekanda da romantik bir hava yaratır. Ayrıca iç mekanda gri, bej ve mavi kombinasyonu, havalı ve modaya uygun konseptini vurgular.

romantik yaşam alanı
romantik yaşam alanı

Yaratıcı Koltuk Fikirleri

Yemek takımındaki her koltuğun üzerinde bulunan numara futbolcunun yaratıcı fikirlerinin altını çiziyor.

Yaratıcı Koltuk Fikirleri
Yaratıcı Koltuk Fikirleri

Modern Mutfak

Son derece teknolojik cihazını da gösteren modern ve temiz mutfak da burada sergileniyor.

Sportif ve Lüks Daire Dekorasyonu
Sportif ve Lüks Daire Dekorasyonu

İç Mekanda Denge

İç mekanda denge yaratıyor gibi görünen bu yaşam alanının merkezindeki halının kaba dokusuna bir göz atın.

Kaba halı dokusu
Kaba halı dokusu

Eğlence Odası

Müşterinin en çok sevdiği sporlardan zevk alması için burada bir eğlence odası için büyük bir alan da düşünülmüştür.eğlence odası
eğlence odası

Geniş Yatak

Bu modern ve şık yatak odasındaki geniş bir yatak, bu eşsiz avize ve sanat eserleri ile süslenmiştir. Mobilya ve aksesuarlarıyla bu lüks yatak odalarının nasıl da çok etkileyici bir özellik ve çekicilik sergilediğini görün.

geniş yatak
geniş yatak

Olağanüstü Lamba

İşte iç mekanın havasını artıran farklı sanatsal çalışmaların altını çizen sıra dışı lamba dikkat çekiyor.

olağanüstü lamba
olağanüstü lamba

Çağdaş Tasarım

Şekil ve formlar, bu evdeki çağdaş ve pahalı fikirlerin altını çiziyor. Eğimli koltuklar ve mobilyalar, bu evde yaşamanın çok rahat ve lüks bir yolunu sunuyordu.

Çağdaş tasarım
Çağdaş tasarım

Geniş Banyo

Trendy ve klas karakterini de sergileyen bu geniş banyoyu görün. Bu camlı duş alanına sahip modern armatür, futbolcu müşterinin önemli özelliklerini tamamlıyor.

Futbolcu Apartmanı
Futbolcu Apartmanı

Bu banyoda iyi organize edilmiş ve iyi yönlendirilmiş alanlar, her bölümünde yüksek oranda ifade edilir. Sportif ve lüks dairenin diğer fotoğraflarını görmek için fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close