Kendin Yap

Yapışkanlı Folyolar İle Dekorasyon Önerileri

Ev ve iş yerlerinizde renk katmak veya mobilyalarınızı renklendirmek istiyorsanız yapışkanlı folyoları tercih edebilirsinizÇok fazla masraf yapmadan evinizin dekorasyonunda yenilik yapacağınız, Yapışkanlı Folyolar İle Dekorasyon Önerileri ni bu defa sizler için araştırdık. Ahşap, metal, akrilik, seramik ve cam gibi fazla pürüzlü olmayan her yüzeye kolaylıkla yapıştırabileceğiniz yapışkanlı folyolar, siz istediğiniz sürece orada kalmaya devam edecektir. Sıkıldığınız zaman da kolaylıkla çıkarabilirsiniz, yüzeyde leke asla kalmayacaktır.

Yapışkanlı Folyolar İle Dekorasyon Önerileri

İlk defa yapışkanlı folyo modelleri ile bir çalışma yapacaksanız eğer, size küçük bir tüyo vermek istiyorum. Islak köpüklü sünger ile folyoyu yapıştırmak istediğiniz yüzeyi silin, ıslak haldeyken folyoyu yapıştırın. Bu şekilde hatalı bir yapıştırma olsa bile folyoyu kaydırarak istediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz. Yapıştırma sırasında folyonun altında hava kabarcıkları kalmaması için kredi kartı gibi sert bir cisim ile hafif bastırarak siler gibi yapın.

Uygulaması son derece kolay olan yapışkanlı folyolar ile evinizde hangi eşyaları yenileyeceğinize de heme bir göz atalım. Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalarınıza dekoratif bir görünüm kazandırabilirsiniz. İsterseniz eskiyi yenilemek için, isterseniz de farklı bir görüntü kazanmak için mobilyalarınız’da bile yapışkanlı folyo modelleri ile yeni bir dekorasyon yaratabilirsiniz.Yüzlerce renk ve desen seçeneği bulunan yapışkanlı folyolar, hem çok güzel, hem dayanıklı hem de çok hesaplı ürünlerdir. Dekoratif desenleri ve zarif renk seçenekleri ile mutfak veya banyo seramikleri son derece güzel bir hava kazandıracaktır. Su geçirmeyen dokusu sayesinde mutfak tezgah arasına, banyo tezgah arası ve diğer tüm yüzeylere de güvenle uygulayabilirsiniz.

DAHA FAZLA : Duvar Çıkartmaları İle Evde Özel Temalar

Her tarza ve zevke uygun dekoratif folyolar

Mutfaklarda daha çok eskiyen buzdolapları ile görmeye alışık olduğumuz yapışkanlı folyolar, eskimiz dolapları yenilemenin en hesaplı yolu da diyebiliriz. Beyaz eşyalar son derece pahalı eşyalardır, beyaz eşyanız eski fakat çok iyi çalışıyor ve yenisini almak istemiyorsunuz folyolar böyle durumlar için var.

Son yıllarda yapışkanlı folyolar da inanılmaz renk ve desenler dikkat çekiyor. Country tarzı çiçek desenli, çini desenli, patchwork desenler ve modern tarz desenler ile mutfağınızın dekorasyon tarzına yakışacak yüzlerce farklı desen bulunuyor.

Yapışkanlı folyolar ile inanılmaz yenilikler, sizlere bu konuda çok şık örnekler de vereceğiz. Eski veya yeni bir görüntü elde etmek istediğiniz her yüzeye uygulayabileceğiniz folyolar ile dekorasyonda dikkat çeken bir tazelik yaratacaksınız. Sizler için en çarpıcı çalışmaları seçerek derledik, inceleyerek ilham alabilir yaratıcılığınızı da geliştirebilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close