Ev Dekorasyonu

Tuvalet Dekorasyonu İçin FikirlerÇok sık kullanılmasına rağmen dekorasyon yapmanın gereksiz görüldüğü tuvaletleri, çoğumuz göz ardı ederiz. Bu dekorasyona sıfırdan başlayabileceğiniz gibi, var olan alana ufak ayrıntılar ekleyerek de yapabilirsiniz. Zaten küçük olan bu alanı olabilecek en güzel şekilde dekore ederek, daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz. Birkaç küçük dokunuş ile büyük etkiler yaratmak için önerilerimizi okuyabilirsiniz.

Etkileyici Duvar Kaplamaları ile Dikkat Çekin.

Duvar dekorasyonu her alanda ilk dikkati çeken ayrıntıdır. Tuvaletiniz için uygun duvar kaplamasını seçerek bu etkili yöntem ile harika bir dekorasyon yapabilirsiniz. Suya dayanıklı kağıt, fayans yada doğal taşlar ile istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz. Tek bir malzeme ile kaplama yapabileceğiniz gibi birden fazlasını seçerek kullanabilirsiniz. Oldukça ilgi çekici olacaktır.

Tuvalet duvar kaplaması
Tuvalet duvar kaplaması

Tuvalet Mobilyası Kullanın.

Bu küçük alanlar için kullanabileceğiniz fazla mobilya olmasa da var olan seçenekleri kullanabilirsiniz. Raf kullanarak ihtiyacınız olan depolama alanını sağlayabilirsiniz. Raflara koyacağınız kutulara yedek tuvalet kağıdı, havlu yada özel temizlik maddelerini koyabilirsiniz. Kutular sayesinde düzenli ve şık görünecektir.

Yedek tuvalet kağıdı koymak için özel olarak üretilen dekoratif tuvalet kağıtlıklarını kullanmanızda mümkündür. Oldukça şık bir görünüm ortaya çıkacaktır. Ortama uygun bir çöp kutusu ile bütünlük sağlayabilirsiniz.Tuvalet Dekorasyonu İçin Fikirler
Tuvalet Dekorasyonu İçin Fikirler

Tuvalet Aydınlatma ve Aksesuarları

Genellikle karanlık ve penceresi alanlar olan tuvaletler için aydınlatma önemlidir. Tek bir ampul kullanmak yerine güzel bir ışıklandırma sistemi kurmak, bu dar ve karanlık alanın daha aydınlık olmasını sağlayabilir. Kullanacağınız avizeye destek sağlamak amacıyla spot aydınlatmalar ile etkileyici bir ortam oluşturabilirsiniz.

Aydınlatmadan sonra aksesuarlar ile bu ortamı destekleyebilirsiniz. Şık aynalar, tablolar, dekoratif aksesuarlar gibi seçeneklerle tuvaletinizi güzelleştirebilirsiniz. İsteğinize ve var olan alana göre yapay bitkiler kullanarak daha doğal bir ortam oluşturmakta mümkündür.

Tuvalet aynası
Tuvalet aynası

Güzel Kokular Kullanarak Ortamı Ferahlatın.

İçeri girildiğinde daha ferah olması için kokulardan faydalanabilirsiniz. Hijyenik koku gidericiler kullanabileceğiniz gibi, daha estetik ve dekoratif görünen koku çubuklarını da tercih edebilirsiniz. Pek çok güzel görünümlü tuvalet kokuları satılmaktadır. Tuvaletinizin mis gibi kokmasını sağlarken diğer yandan da dekoratif olarak şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm bu öneriler dışında sevdiğiniz ev dekorasyon stiline tuvalete yansıtabilirsiniz. Bohem, modern, spor, ekliptik, endüstriyel yada otantik… Siz hangisini seviyorsanız o yönde aksesuarlar ve duvar kaplaması seçerek, burayı daha keyifli hale getirebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close