Banyo Dekorasyonu

Turkuaz Rengi Banyo Fikirlerinden İlham Alın

Banyonuzda daha canlı ve ferah bir atmosfer yaratmak istiyorsanız yazımızda yer verdiğimiz turkuaz rengi banyo fikirlerinden ilham alabilirsiniz.Banyonuzda daha canlı ve ferah bir atmosfer yaratmak istiyorsanız yazımızda yer verdiğimiz turkuaz rengi banyo fikirlerinden ilham alabilirsiniz. Turkuaz rengi yaşam alanlarına çok yakışan bir renk, kullanıldığı her alanda rahatlatıcı etkisi hemen hissedilebiliyor.

Turkuaz, banyo dekorasyonu için çok uygun bir renk, hem ferah hemde banyoyu hareketlendirmek için doğru bir renk seçimi. Özellikle beyaz ağırlıklı bir banyoya sahipseniz kesinlikle turkuaz ve tonlarını banyonuza dahil etmenizi öneriyoruz.. Yazımızın devamında banyonuzda turkuaz rengini kullanmanız için size ilham verecek banyo dekorasyon fikirleri sizi bekliyor..

Turkuaz Rengi Banyo Fikirlerinden İlham Alın

Banyonuzda küçük dokunuşlarla turkuaz renginin rahatlatıcı deniz havası etkisini hissedebilirsiniz. Banyonuzda bu ferah atmosferi yaşamak için ilham verici turkuaz rengi banyo dekorasyon fikirleri yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Banyo duvarlarında turkuaz

Banyonuza attığınızda ilk adımda canlı ve taze bir atmosfer ile karşılaşmak istiyorsanız banyo duvarlarında turkuaz rengini denemelisiniz.

turkuaz rengi banyo dekorasyon örnekleri 2020

Turkuaz beyaz ile muhteşem bir uyuma sahiptir, göz yormaz ve mekanda temizlik hissi uyandırır. Turkuazı bir çok farklı renk ile kombine edebilirsiniz, bu renklerden biri siyahtır. Tabi ki banyoda ferah bir atmosfer yaratmak için siyahı belli noktalarda ve dengeli şekilde öne çıkarmak gerekir.

Turkuaz rengi banyo duvar kağıtları

Banyo duvarları için alternatif bir seçenek ise duvar kağıtları kullanmaktır. Turkuaz rengi bir duvar kağıdı ile banyoda hem ferah hemde çekici bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bunu yaparken belli bir duvarı odak noktası yapmak daha doğru bir seçim olabilir.

turkuaz rengi banyo duvar kağıdı

Göz yormayan, zarif desenler içeren banyo duvar kağıtları ile banyonuzda daha canlı ve çekici bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Desenli bir duş perdesi

Turkuaz rengini banyoya dahil etmenin en zahmetsiz ve maliyetsiz yolu dekoratif bir duş perdesidir. Desenli bir duş perdesi ile sade bir banyoya rahatça hareket ve enerji katabilirsiniz.turkuaz rengi duş perdesi

Banyoya dahil edeceğiniz basit bir duş perdesinin yaratacağı büyük etki sizi şaşırtabilir. Turkuaz rengi bir duş perdesinde beyaz zarif çiçek desenleri banyoda sıcak bir atmosfer yaratabilir.

Banyo halı ve kilimleri

Banyonuzda kullanacağınız halı ve kilimler banyonun genel atmosferinde önemli bir rol oynar. Özellikle turkuaz rengi bir halı yada kilim her tarz banyoya ferah ve canlı bir stil kazandırabilir.

banyoda tukuaz kilim

Banyo Aksesuarları

Banyoda turkuaz ferahlığını hissetmeniz için dekoratif aksesuarları dekorasyona dahil etmeyi düşünebilirsiniz. Tezgah üstünde yada açık banyo raflarında turkuaz rengi aksesuarlar ile banyonuzda taze bir hava yaratın.

turkuaz rengi banyo aksesuarları

Turkuaz aynı zamanda metalik ve siyah tonlar ile şık bir görünüm yaratır. Aksesuar seçerken banyoya parlaklık kazandıracak metalik tonları turkuaz yanında kullanabilirsiniz.

Banyo dolabı için turkuaz

Banyo dolapları için turkuaz rengi tercih edebilirsiniz, aydınlatmalarda, ayna ve küçük detaylarda altın tonları ile lüx bir görünüm sağlanabilir.

turkuaz rengi banyo dolabı

Turkuaz rengi bir banyo dolabının yanında toprak toprak tonları, yeşil, turuncu, sarı ve pembe gibi bir çok farklı kullanılabilir. Banyonuzda yaratmak istediğiniz atmosfere uygun renkleri turkuaz ile rahatça kombine edebilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close