Ev Tekstili

Renkli ve desenli koltuk döşemeleri 2020

Evinizi yenilemek için renkli ve desenli koltuk döşemeleri 2018Bir alanı yenilemek, daha ilham verici ve  davetkar yapmak için koltuk döşemelerini değişmek mükemmel bir yoldur ve bunu bütçenizi zorlamadan yapabilirsiniz. İşte en güzel renkli ve desenli koltuk döşemeleri 2020 …

Evinizi yenilemek için başka fikirler ise duvarları yeniden boyayarak, aydınlatma armatürlerini değiştirerek, duvarlara tablolar ekleyerek veya bazı kırlent ve yastıkları değiştirerek yapabilirsiniz. Mobilyaları değiştirmeden evi yenilemenin birçok yolu vardır. Yeni mobilyalar satın almak gibi eski parçaları yenilemek o kadar pahalı olmayacak ve kesinlikle odanızın görünümünü şık bir sergileyecek. Örneğin sadece enfes bir vintage sandalye tamamen her şeyi değiştirebilir. Odanıza şık bir renk katmak için eski bir kanepe veya rahat koltukları seçin ve onları güzel renkler ve desenler ile kaplatın. Bunu kanıtlamak  ve evinizde yeni bir açıklamanıza yardımcı olmak   için bir sürü koltuk döşeme fikri hazırladık, eminim onları sizde çok seveceksiniz!

Renkli ve desenli koltuk döşemeleri 2020

Çiçekli Koltuk Döşemeleri

Çiçekli koltuk döşemeleri zamana bağlı olmayan ve koltuklarınızı yenilemek için muhteşem seçenekler arasındadır. Evinizin stilin de ne baskın olursa olsun seçtiğiniz çiçek deseni asla kötü göstermeyecektir . Bu tür malzemeler hemen hemen her iç mekana kolayca dahil edilebilir: kadınsı, rustik, vintage, modern, country ve karanlık veya başka herhangi bir stil.Sandalyenizi çiçek desenli bir kumaşla döşeyerek yemek masanızı cesur bir tarz katabilirsiniz. Koyu bir evde derin mor ve siyah kadifeden çiçek desenli bir kanepe veya pembe ve romantik daha şaşırtıcı olabilir. Monokromatik bir alan çiçek desenli döşeme sandalyeler ile alan daha şık gösterilip anında yenilenebilir – bunları kendinizde yapabilirsiniz. Çiçek desenli baskılar dekorda zamansız bir şıklıktır, onları kullanmaktan tereddüt etmeyin!Kumaş Döşemeler Nasıl Temizlenir

Şerit Desenli Koltuk Döşemeleri

Şeritler zamansız ve şık, giysilerden dekorasyona kadar her yerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve birçok stil ve mekan için şeritli döşeme kullanımı harika sonuçlar verir. Her şeyden önce, bu yazlık ev veya sahil alanı için çok popüler bir fikirdir. Lacivert veya mavi ve beyaz çizgiler bu tür odalar için geleneksel renklerdir. Siyah ve beyaz şeritler zarif ve dikkat çekicidir, art deco, modern ve çeşitli  iç mekanlarda şık görünüyorlar. Yemek bölgenize veya kahvaltı köşesinde kırmızı ve beyaz veya gri ve beyaz çizgili döşemeler ile şıklık ekleyin – bir kanepe  veya sandalyelerinizi bu kumaşlar ile döşeyin.

Geometrik Koltuk Döşemeleri

Geometrik desenler 2020 yılında  dekorun en sıcak trendlerinden biridir ve elbette bunları koltuk döşemeleri için kullanabilirsiniz . Art deco, country ve retro iç mekanlar için bir numara seçimlerdir. Ancak modern, rustik,  şık, klasik  ve diğer iç mekanlar için çeşitli baskılar ile taşabilir, stilinize uygun bir baskı tabii ki bulabilirsiniz. Aşağıdaki fikirlerin tadını çıkarın ve mobilyalarınızı istediğiniz gibi yeniden döşeyin!

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close