Ev DekorasyonuSalon Dekorasyonu

Rengarenk Salonlara Bir Şans VerinRenkler insanlara verilmiş nimetlerin en mükemmellerindendir. Öyle ki dünyaya açılan kapımız olan gözlerimizi şenlendirir. Onlardan vazgeçmek neredeyse imkansızdır. Yaratıcının doğaya ve canlılara hediye ettiği bu güzellikler insanlar üzerinde olumlu etkiler oluşturur. Renkleri hayatımızın her alanına yayarak daha keyifli ve canlı bir hayat yaşayabiliriz. Günümüzü şenlendirecek renkler ile iç açıcı ev dekorasyonları yapmak elimizdedir.

Rengarenk Salonlara Bir Şans Verin

Hepimizin bildiği gibi ülkemizde en çok önem verilen oda salondur. Evimizin dış dünya ile bağlantısı olan alanlardan birisidir salonlarımız. Misafirlerimizi salonumuzda ağırlar, özel günlerimiz için salonumuzu süsler, o güzel anları burada yaşarız. Dekorasyonuna da aynı şekilde özen gösteririz. Ancak geçmişten gelen alışkanlıklarla salonlar hep ağır mobilyalar ve kahve tonlarında dekore edilir. Tabi ki bu renk ile harika dekorasyonlar yapılabilir ancak günümüzde daha renkli yada daha ferah alanlar tercih edilmeye başlandı. Durum böyle iken neden bu renkleri ve rahatlığı salonumuza taşımayalım ki?

Renkli bir dekorasyon ile insanların sizin hakkınızdaki ilk izlenimini etkileyebilirsiniz. Tabi ki koyu tonlarda koltuk, halı, perdelere alışmış bir millet olarak biraz zor olabilir bu değişim. Gençlerin bu konuda daha pozitif yaklaşım sergilediklerini görüyoruz. İsterseniz renkli salon dekorasyonlarına göz atarak, renkleri nerelerde kullanabileceğinizi görelim.

Renkli Yastıklar ile Yola Çıkabilirsiniz.

Beyazın o aydınlık havası ile rengarenk yastık, koltuk ve puflar… İçinizi açan bir ev dekorasyonu olacağına emin olabilirsiniz.

Beyaz ve renklerin huzur vericiliği
Beyaz ve renklerin huzur vericiliği

Renk Olsun Ancak Ayarını Kaçırmayalım Diyenlere

Biraz daha temkinli olmak isteyenler için renkli koltuk takımı ve renkli birkaç yastık yeterli olabilir. Belki daha sonra renkli tablolar, minderler ve perdelerle ortamı biraz daha renklendirebilirsiniz.Modern ve renkli salon dekorasyonu
Modern ve renkli salon dekorasyonu

Renkler Benim Vazgeçilmezim, Oldu mu Tam Olsun Diyenlere

İşte birkaç rengin birleşiminden oluşan harika bir salon dekorasyonu. Duvarlara da biraz renk gelse daha güzel olmaz mı sizce de?

Rengarenk salon dekorasyonu
Rengarenk salon dekorasyonu

Ben Yine de Pastel Tonlardan Vazgeçemem Diyenlere

Tamam beni ikna ettiniz ancak ben yine de çok açık renk tonlarına hazır değilim diyorsanız, pastel tonları kullanabilirsiniz. Yeşil, sarı ve turuncunun pastel tonlarıyla oluşturulmuş harika bir dekorasyon.

Rengarenk yastıklar ve avizeler
Rengarenk yastıklar ve avizeler

Ve daha bir çok tasarım örneği için galerimize göz atabilirsiniz.

 Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close