AksesuarBahçe DekorasyonuBanyo DekorasyonuMutfak Dekorasyonu

PVC Boru Değerlendirme

Geri dönüşüm sevenlere hayat kolaylaştıran tasarımlarHiç PVC borular ile harika, kullanışlı ve dekoratif aksesuarlar yapılabileceğini düşündünüz mü? İlk duyulduğunda kulağa garip gelse de ortaya çıkanları gördüğünüzde şaşkınlığınız hayranlığa dönüşecektir. Bu makalemizde sizlere pvc boru ile yapabileceklerinizi göstermeyi düşünüyoruz. İlerde kendin yap projesi olarak örneklerde paylaşacağız. Uygun maliyetli ve kolay bulunabilen malzemeler ile farklılık yaratmaya hazır olun.

Hayranlık Uyandıracak Saksılar ile Bahçenizde Fark Yaratın.

blank

Kolayca bulabileceğiniz malzemeler ile bahçenizi renklerdirecek harika bir saksı yapabilirsiniz. Size gerekli olan malzemeler pvc boru, hızlı kuruyan çimento ve süslemek için taşlar yada deniz kabukları ( siz nasıl ve ne ile süslemek isterseniz o malzemeler ) … Çiçek saksılarınızı bu borulara yerleştirebilirsiniz. Hatta pvc borunuzun genişliği uygunsa çiçekleri direkt içine ekebilirsiniz.

Banyonuzu Düzenlerken PVC’den Faydalanın.

blank

Banyonuzu organize ederken pvc boru ile çok şık ve kullanışlı bir aksesuar yapabilirsiniz. Y şeklindeki pvc boruyu uygun bir yere yerleştirip, saç kurutma makinesi, saç düzleştirici yada saç maşasını yerleştirebilirsiniz. İsterseniz pvc boruyu banyonuzun tasarımına uygun bir renge boyayabilirsiniz.

Hobi Malzemelerinizi Organize Edin.

blank

Hobi malzemelerini düzene koymak bazen çok zor olabiliyor. Ancak doğru ve mantıklı aksesuarları kullanarak materyallerinizi kolayca gruplayabilirsiniz. Mesela birkaç parça boruyu birbirine takarak renkli bantlarınız için harika bir düzenleme aksesuarı yapabilirsiniz.

Hangarınızı Düzenlemeniz İçin Pratik Bir Öneri.

blankGünümüzde herkesin hangar yada garaj gibi bir imkanı yok ama yinede kürek, fırça gibi malzemeleri depoladıkları bir yer mutlaka mevcuttur. Eğer bu alanları düzenlemek için yardıma ihtiyacınız varsa pvc borular gayet kullanışlı olacaktır. Boruları yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi kullanarak bahçe yada başka aletlerinizi organize edebilirsiniz.

Mutfak Malzemelerinizi Düzenlemenin Farklı Bir Yolu.

blank

Pvc borularını kullanarak mutfağınıza harika bir kaşıklık yapabilirsiniz. Boruları farklı boylarda kestirerek, istediğiniz renkte boyayarak düz bir plakanın üzerine sabitleyin. Daha sonra istediğiniz yere yerleştirip kaşıklarınızı yerleştirin. İşte bu kadar kolay.

Çekmecelerinizi Birde Böyle Düzenleyin.

blank

Çekmeceleri düzene koymak göründüğü kadar kolay bir iş değildir. Özellikle çorap ve iç çamaşırları söz konusu olduğunda ortaya karmaşık bir çekmece çıkabiliyor. Pvc borularını istediğiniz gibi boyayayıp, uygun boyutlarda kestirdikten sonra çekmecenize yerleştirin. Sonra içine iç çamaşırlarınızı ve çoraplarınızı yerleştirerek harika bir düzen kurabilirsiniz.

Kuşlar için Harika Yemlikler Yapın.

blank

Kim derdi ki pvc boru ve birkaç saksı altlığı bahçenizde doğa için bu kadar işe yarayacak? Ama ne yazık ki buraya bir sincabın gelip gelmeyeceği meçhul.

Bu Abajurlara Kim Pvc’den Yapılmış Der ki…

blank

Elinizdeki pvc borularını değerlendirmenin en şık hali bu lambalar olabilir. Boruları istediğiniz geometrik desenlerle kesip içine lamba yerleştirerek harika bir abajura sahip olabilirsiniz. Hem şık hem kullanışlı bir tasarım olacaktır.

Aşağıda pvc borulardan faydalanarak yapabileceğiniz diğer örnekler mevcuttur. İçlerinden birisi size ilham verebilir.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close