Antre / Hol

Portmanto Modelleri ve Fiyatları

Antrenizi Renklendirecek Portmanto ModelleriPortmanto modelleri ve fiyatları adlı bu makalemizde portmanto modellerini inceleyebilir ve antreniz için seçeceğiniz portmanto için fikir elde edinebilirsiniz. Diğer taraftan portmanto fiyatları hakkında da özet bilgiler bulabilirsiniz.

Portmanto Modelleri

Antreler yuvanıza girişte ilk kapı olduğu için iyi bir antre tasarımı evinize gelecek misafirleri karşılamada size yardımcı olabilir. Antrelerde şık bir portmanto seçimi işlevselliğinin yanında evinize ayrı bir şıklık da katacaktır. Vestiyer olarak da bilinen portmanto seçiminde bir çok seçenek mevcut bulunmakta.

Akasya Portmanto Modeli
Akasya Portmanto Modeli

Bu seçenekler ihtiyaç ve genel dekorasyon bütünlüğünü koruyarak oluşturulabilir. Seçeceğiniz portmanto modelinin mobilya dekorasyonunuzun ve antre dekorasyonunuzun renk uyumuyla uyumlu olması evinizde oluşturduğunuz dekorasyon bütünlüğünü sağlama konusunda size yardımcı olacaktır.

Aynalı Portmanto Modelleri

Aynalı portmanto modelleri en çok tercih edilen portmanto modellerinden biridir. İnsanlar evden çıkmadan önce son kez kendilerine bakmak isterler. Diğer taraftan gelen misafirlerimiz montlarını giydikten sonra üstlerini düzeltmek isterler. Bundan dolayı aynalı bir portmanto seçimi hem kendiniz hem de gelen misafirleriniz için size avantaj sağlayacaktır.

Arslanlar Mobilya Mila Portmanto Modeli
Arslanlar Mobilya Mila Portmanto Modeli

Aynalı portmanto modeli tercih ederken ayakkabılık kısmının da olması antrenizin karışık ve düzensiz olmasını engelleyecektir. Ondan dolayı mümkün mertebe portmantonuzu aynalı ve ayakkabılık kısmı olacak şekilde seçmeniz antrenizden alan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.Portmanto Fiyatları

Portmanto alımına karar verdikten sonra aklımıza gelen bir diğer soru da portmanto fiyatlarının nasıl olduğu. Bu konuda net bir şey söylemek maalesef pek mümkün değil. Ek özelliğine, aynalı olup olmamasına, ayakkabılık özelliğinin olup olmamasına, aynalı olup olmamasına ve marka değerine göre portmanto fiyatları çok değişkenlik göstermektedir.

Arslanlar Portmanto Modeli
Arslanlar Portmanto Modeli

Diğer taraftan bir fikir oluşması açısından portmanto fiyatlarının 200 TL’den başlayıp yükselerek devam eden fiyatlarla satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. Portmanto almadan önce ihtiyaçlarınızı iyi belirlemeniz ve antrede portmanto için kullanabileceğiniz alanı iyi hesaplayıp ona göre sipariş vermeniz gerekmektedir.

Portmanto Seçimi Nasıl Yapılmalı

Portmanto alımına karar verdikten sonra nasıl bir portmanto alacağınız hakkında karar verecekseniz öncelikle ihtiyaçlarınızı iyi analiz etmeniz gerekmekte. Yeterli bir antreye sahipseniz set halinde bir portmanto almanız hem antrenizin dağınık gözükmesini engelleyecektir hem de antrenizi daha şık bir şekilde gösterecektir.

Daha dar bir antreye sahipseniz ve antreniz için bir portmanto almayı düşünüyorsanız duvara monte bir portmanto almanız antredeki alanınızı daha verimli kullanmanızı sağlayacaktır.

Evdeki kişi sayısı ya da ayakkabı sayısı çoksa ayakkabılık barındıran bir portmanto modeli seçmeniz ayakkabılarınızı saklayabilmeniz için size iyi bir alan sunacaktır.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close