Antre / Hol

Bütçe Dostu Çiftlik Evi Giriş FikirleriBahçeli bir eve sahipseniz yada evinizin girişini daha ferah ve çiftlik evi tarzında düzenlemek istiyorsanız, tam size göre fikirlerimiz var. Basit ve ufak düzenlemeler ile harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu harika alanların her biri, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun evinize girer girmez sizi kucaklıyor ve evinizde olmanın huzurunu veriyor.  Uygun bir bütçe ile yada hiç harcama yapmadan güzel bir düzenleme elde edebilirsiniz.

Davetkar ve Mis Kokulu Ev Girişi

Basit bir yöntemle davetkar bir ev girişi düzenlemeniz mümkün. Rahat bir bank, büyük bir ayna ve halı… Doğru eşyaları seçerek stilinizi ortaya koyabilir harika bir ev girişine sahip olabilirsiniz. Güzel bir bitki yerleştirerek mis kokulu ev girişinizin keyfini sürebilirsiniz. Büyük bir giriş olduğu için büyük parçalar seçilebilir.

Girişte Bahar Kokusu
Girişte Bahar Kokusu

Saatli Çiftlik Evi Girişi

Harika bir çiftlik evi saati beyaz tahta duvar üzerinde çok tatlı duruyor. Altına yerleştirilen çekmeceli masa dresuar görevi görürken depolama alanı da sunuyor. Üzerine yerleştirilen taze çiçekler ve bazı aksesuarlar ile gelenleri hoş bir görüntü bekliyor. Mis kokulu ve hoş görünümlü bir giriş dekorasyonu. Ufak dokunuşlar ile yapılandan daha fazla geri dönüş sağlayan güzel bir ev girişi.

Bahar dokunuşu
Bahar dokunuşu

Antika Çiftlik Evi Cazibesi

Bu ferah alan, paltonuzu, çantanızı, şapkanızı, anahtarlarınızı asmak için ve ahşap bankınızı yerleştirmek için mükemmel bir yer.  Çizmelerinizi giyip çıkmanız için güzel bir alan. Basit birkaç aksesuar ve kullanışlı bir bank ile ortaya antika çiftlik evi cazibesi çıkıyor.Antika Çiftlik Evi Cazibesi
Antika Çiftlik Evi Cazibesi

Cazibeli Bir Çiftlik Evi Girişi

Küçük bir alana sahipseniz, alanınızdan daha cazibeli bir giriş oluşturabilirsiniz. Yıpranmış eski bir pencere ve ahşap bir bank ile harikalar yaratabilirsiniz. Süslemek için kullanacağınız sepet ve konforlu yastıklar daha çekici bir görünüm yakalamanızı sağlayacak.

Küçük giriş alanı
Küçük giriş alanı

Minimal Çiftlik Evi Girişi

Minimalist bir tarza sahipseniz harika bir portmanto ile aradığınız çiftlik evi girişini oluşturabilirsiniz. Bir tabure ve ev bitkisi ile destekleyerek tamamlayabilirsiniz. Bu ürünleri daha önce kullanılmış olanlardan seçerek daha uygun bir bütçe ile minimalist ancak havalı bir girişe sahip olmak mümkün.

Basit ve sade giriş
Basit ve sade giriş

Fotoğraf galerimizden pek çok ev girişi dekorasyonu örneği görebilirsiniz. Hepsi birbirinden stil çiftlik evi girişlerinden ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close