Ev Dekorasyonu

Pencere Önü Dekorasyon Fikirleri İçin 8 Etkili YolModern evlerde boşluk alanların olmaması en sık görülen sorundur ve her boşluk alanın kullanılması esastır. Pencere önü dekorasyon fikirleri ise son zamanlarda trend olanlar arasında. Bir pencere önü sıklıkla dikkatsiz bırakılır, oralara birkaç saksı koyabilir ve unutabilirsiniz. Özellikle geniş olan bir pencere paneli çok kullanışlı olabilir ve bir çok şeyi barındırabilir ve bugün en yararlı ev dekorasyonu pencere önü fikirlerin bazılarını paylaşmak isterim.

Örneğin bir kahvaltı alanı ve güzel bir bahçe manzarasına sahip büyük bir pencere eşliğinde rahat bir mutfak.

Veya koltuğun her iki tarafında dahili raflar içeren rahat bir okuma alanı.

Pencere Önü Dekorasyon Fikirleri İçin 8 Etkili Yol

Kahvaltı Barları

Mutfaklar genellikle küçüktür ve tam anlamıyla bir yemek alanı için yer bulamazsınız. Sorun değil, her zaman küçücük bir kahvaltı barına biraz yer bulabilirsiniz ve pencerenin önünde bir masa gibi göreceksiniz. İster dar veya geniş bir pencere önü olsun, birkaç bardak ve tabağa daima bir miktar yer kalır. Bazen yemek yemek ve diğer atıştırmalıklar için de böyle bir alan yeterlidir. Dekor tarzınıza uyan birkaç veya daha fazla tabureler ekleyin.Masalar

Çoğumuzun, faturaları ve diğer şeyleri ödemek için en azından küçük bir masası olmalı. Bir büroyu bir bütün ev ofisi yapmadan bir yere koymak harika bir fikirdir ve eğer büyük bir yere ihtiyacınız yoksa, dar bir pencere önü masası yeterlidir. Altına veya her iki taraftaki duvara raflar takabilirsiniz. Pencere önü yeterince kalınsa, neden bazı çekmeceler yapmıyorsun?

İlgili: Fonksiyonel İkea Daybed Modelleri 2020

Daybed

Bir daybed , okumak, dinlenmek, rahatlatmak ve tonlarca şey  için mükemmel bir parçadır ve eğer ihtiyacınız varsa ve nereden bulacağınızı bilmiyorsanız. Koymak için pencerenizin önünü kullanın. Rahat bir kumaşla pencereyi örtün ve üstüne yastık ekleyin. Ancak pencerenizin geniş ve yeterince kalın olması durumunda iyi olur ve eşyalarını gizlemek için altına çekmeceler ekleyebilirsiniz.

Koltuklar

Bir pencere eşiği herhangi bir amaç için mükemmel bir tercih koltuk koymaktır: okuma, çalışma, blog yazma, yemek yeme vb. Fikir pratik olarak bir önceki noktadaki gibi aynı: pencere pervazını döşeyin veya yumuşak yapmak için yastıklar ekleyin veya olduğu gibi bırakın. Pencere eşyasının, biraz ağırlık tutacak kadar dengeli ve dayanıklı olduğundan emin olun. Aşağıdaki fikirlere bir göz atın ve kendi pencere önünüzü dekore etmek için  esinlenin!

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close