Salon Dekorasyonu

Pastel Renkler ile Salon Dekorasyon Önerileri

Göz yormayan, yumuşak ve rahat bir salon dekorasyonuna sahip olmak için pastel renkler ve onların yaratacağı etkiden faydalanmak gerekir.Pastel renkler rahatlatıcı ve dinlendirici etkiye sahip renk tonlarıdır. Bebek odası ve yatak odası dekorasyonu için ideal olan bu renkler artık tüm yaşam alanlarında popüler hale geldiler. Salonda göz yormayan, sakin ve huzurlu bir atmosfer yaratmak istiyorsanız galerimizde size ilham verecek birbirinden şık pastel renkli salon dekorasyon fikirleri hazırladık.

Pastel renk tonları yumuşak ve sakin tonlar olduklarından kullandıkları yaşam alanlarında huzurlu ve ferah bir etki ortaya çıkar. Daha çok romantik dekorasyon tarzları için pastel renkler masalsı bir görsel yaratırlar.

Pastel Renkler ile Salon Dekorasyon Önerileri

Pastel renk tonlarının en çok yakıştığı iç mekan stilleri arasında İskandinav ve Country yer alıyor. Bu iki estetik ve zarif dekorasyon stilinde pastel renkler büyük rol oynar. Özellikle country tarzı masalsı bir görsele sahip iç mekanlarda pastel renkler mekanın daha sakin, yumuşak ve huzurlu olmasında birinci faktördür.

Salon gibi ziyaretçi trafiği bol, hatırı sayılır zamanların geçirildiği bir yaşam alanı söz konusu olduğunda rahatlatıcı ve ferah renklerin kullanılması elzemdir. Göz yormayan, yumuşak ve rahat bir salon dekorasyonuna sahip olmak için pastel renkler ve onların yaratacağı etkiden faydalanmak gerekir.Dinlendirici ve ferah bir salon dekorasyonu

Salonun düzenini bozmadan, ufak dokunuşlar ile sizde ferah ve huzurlu bir ortam oluşturabilirsiniz. Bunun için pastel renklere sahip tekstil ürünleri ile işe başlayabilirsiniz.

Pastel renklere sahip dekoratif yastıklar yada koltuk şalları kullanarak bu bölümü daha yumuşak ve rahat hale getirebilirsiniz. Özellikle pastel tonlara sahip bir halı yada perde kullanımı salonun atmosferini bir anda değiştirecektir.

Daha Fazla: Lavanta Rengi ile Evinizde Pastel bir Şıklık

Pastel renklerde bir berjer yada puf, yada eskimiş sandalyelerinizi pastel renkte boyayarak salona dahil ederek daha ferah ve sakin bir ortam yaratabilmeniz mümkün. Tabi ki tüm bunları yaparken pastel renkli aksesuar modelleri ile görseli daha fazla güçlendirebilirsiniz.

Pastel renkleri açık renklerle kombinlemek zorunda değilsiniz. Siyah ve beyazın hâkim olduğu bir salonda bile pastel renkte aksesuarlar kullanarak da şık bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Galerimizde seçtiğimiz birbirinden şık ve ferah pastel renkler ile salon dekorasyon önerileri sizi bekliyor.

Pastel Renkler ile Salon Dekorasyon Önerileri 2020 – GaleriKelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close