AksesuarEv Dekorasyonu

Pampas Otu İle Ev DekorasyonuPampas otu, püskül şeklinde krem rengi çiçekleri olan ve oldukça uzun bir boya sahip bir bitkidir. Oldukça dikkat çekicidir. Genelde yaz mevsiminde dikleşmeye başlar ve kış ortasına kadar aynı şekilde kalabilir. Son dönemlerde ev dekorasyonu için vazgeçilmez öğelerden birisi olmuştur. Dekorasyon mağazalarında kolayca bulabileceğiniz pampas otunu saksı içinde kullanarak istediğiniz yere koyabilirsiniz. Stilinizi tamamlamak için yapmanız gereken, dekorasyonunuza uygun bir vazo ve pampas otudur.

Pampas Otu
Pampas Otu

Pampas Otu İle Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Pampas otu ile evinizi güzel bir şekilde dekore edebilirsiniz. Nerede isterseniz kullanmak mümkündür. Salon, oturma odası, mutfak yada diğer odalar, antre, balkon… Her alanda uyumlu bir dekoratif öğeye dönüşecektir. Pampas otunu seçerken kullanmak istediğiniz odanın stilini ve renklerini dikkate almanız yeterlidir. İstediğiniz renkte pampas otu bulmanız mümkündür.

Sade bir ev dekorasyonundan yanaysanız, pampas otu tam size göre olacaktır. Saman rengi olan pampas otu oldukça sade görünür ve sade bir vazo ile oldukça mütevazi ve şık olacaktır. Daha dingin ve huzurlu ortamları sevenler için güzel bir seçenektir.Pampas Otu İle Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?
Pampas Otu İle Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Evinizin diğer alanlarında kullanmak isterseniz, renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Hasır bir vazo ile renkli pampas otları istediğiniz minimalist havayı yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Pampas Otunu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Sade ve göze hitap eden bir seçenektir pampas otu. Seçimini yaparken doğru adımlar atarsanız, istediğinizi sonucu elde edebilirsiniz. Pampas otunu seçerken yapay yada doğal olanlardan seçmeniz mümkündür. Ancak şunları bilmelisiniz ki; eğer doğal olanları tercih ederseniz koku yapma durumu vardır. Ayrıca bakıma ihtiyaç duyacaktır. Yapay olanlarda böyle durumlar olmaz. Ancak kurutulmuş doğal pampas otları daha güzel görünecektir. Eğer alerjik bir bünyeniz yoksa ve kurutulmuş olanları tercih edebilirsiniz.

Pampas otu seçimi
Pampas otu seçimi

Seçim yaparken evinizin dekorasyonunu dikkate almalısınız. Genel olarak doğal hali tercih edilse de renkli halleri de çok güzel görünmektedir. Sade renkler ile dekore edilmiş bir ev için kırmızı, mor yada sevdiğiniz diğer renklerde pampas otu tercih edebilirsiniz. Krem rengi yada beyaz mobilyalarla süslenmiş bir odaya renkli bir pampas otu tercih ederek odaya hareket katabilirsiniz.

Galerimize göz atarak size ilham verecek seçenekleri görebilirsiniz. Sizin için ilham olabilecek birkaç dekorasyon örneği toparladık.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close