AlışverişAntre / Hol

Yeni Nesil Metal Modern Ayakkabılıklar 2020

Birbirinden güzel renk ve desenleri ile evinize stil katacak yeni nesil metal modern ayakkabılıklar ve fiyatları hakkında detayları inceleyebilirsiniz.Yeni Nesil Metal Modern Ayakkabılıklar 2020

Ayakkabılıklar ev içinde düzeni sağlayan ve depolama imkanı yaratan önemli tasarımlar. Gündelik ayakkabıları ve terlikleri muhafaza ederken aynı zamanda estetik görünümleri ile dekorasyonu tamamlayan ev yaşamı için olmazsa olmaz parçalar arasındalar. Yazımızda son dönemde oldukça ilgi gören, birbirinden güzel renk ve desenleri ile evinize stil katacak yeni nesil metal modern ayakkabılıklar ve fiyatları hakkında detayları inceleyebilirsiniz.

Yeni Nesil Metal Modern Ayakkabılıklar 2020

Ayakkabılıklar zengin ürün çeşidine sahip tasarımlar, farklı tarzlara ve zevklere uygun yüzlerce alternatifi bulunuyor. Son dönemlerde özellikle modern iç mekanlar için uygun olan modern metal ayakkabılık modelleri oldukça ilgi görüyorlar.

Metal ayakkabılıklar görünüm olarak oldukça estetikler, bu tasarımları farklı kılan ise birbirinden çekici canlı renk ve desenlere sahip olmaları. Klasik ayakkabılıklar ile karşılaştırılınca hem tasarım hemde kullanım kolaylığı açısından modern metal ayakkabılık modelleri bir adım öne çıkıyor diyebiliriz.

Yeni trend : Dekoratif metal modern ayakkabılıklar

Estetik görünümlü, pratik ve ortama hareket katan metal modern ayakkabılıklar son dönemde ev dekorasyon trendleri arasında yer alıyor diyebiliriz. Duvara monte edilen modern tasarımlar, kaliteli metal aksamı sayesinde uzun yıllar kullanıma uygun.

Genel olarak baktığımızda piyasada satışa sunulan metal ayakkabılıklar kurulu şekilde teslim alınıyor. Duvara monte edilmesi için gerekli dübel ve vidalar paket içerinde yer alıyor. Modern ayakkabılıklar mıknatıs tutuculu kapaklara sahipler, bu sayede kolayca açılıp kapanabiliyor.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Güzel ve sofistike Antre Dekorasyon Fikirleri

Metal ayakkabılıklar oldukça renkli ve enerjik bir görsele sahipler. Canlı ve parlak renklerin yanı sıra birbirinden farklı ve estetik renkli baskı desenlere sahipler. Evinizdeki genel görsele uyumlu bir modern ayakkabılık ile giriş bölümünde büyük bir farklılık yaratabilirsiniz.

Metal ayakkabılıklar bir çok farklı boyuta sahipler, son dönemde büyük ilgi gören tasarımlar dikey 3 gözü bulunan desenli tasarımlar. Ancak yatay şekilde kullanım içinde bir çok dekoratif alternatif bulunuyor. Metal gövdesi sayesinde oldukça dayanıklıdır, ayrıca hem kapı önünde hemde antrede kullanıma uygun bir yapıya sahipler.

Metal ayakkabılık fiyatları ve özellikleri 2020

Son dönemin en fazla ilgi çeken tasarımları arasında yer alan metal ayakkabılıklar, dikey modellerde en az 1 en çok 3 rafa sahip. Yatay tasarımlarda ise en fazla 4 rafa sahipler. Metal modern ayakkabılık fiyatları 69TL ile 349TL arasında değişen fiyatlara sahip. Kapasite ölçüsüne göre fiyatlar değişiklik gösteriyor.

Metal ayakkabılıklar standart ölçülere sahipler. Yatay tasarımların ölçüleri, genişliği 98 – 100 cm arası, yüksekliği 70 cm ile 75 cm arası ve derinliği ise 15 cm ölçülerine sahiptir. Bu ölçüler 4 gözlü yatay bir metal ayakkabılık için idealdir.

Dikey ve 3 gözlü bir modern ayakkabılık için ise genişlik 50 cm, yükseklik 100 – 105 cm, derinliği ise 15 cm ideal ölçülerdir. Kullanacağınız alana ve depolama ihtiyacınıza uygun ölçülerde bir ayakkabılık seçimi yapabilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Yeni Nesil Metal Modern Ayakkabılıklar 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close