Ev Dekorasyonu

Güzel ve sofistike Antre Dekorasyon Fikirleri

İlk izlenimler önemlidir ve antrede çok fazla zaman harcamanıza rağmen, antre dekorasyon stilinizi ihmal etmemelisiniz. Ancak ayrıntılara girmeden önce, temel üzerine biraz odaklanmalıyız. Peki, antre nedir? Günümüzde giriş kapısının eşanlamlı hale geldiği ve genellikle giriş holü olarak anılmaktadır. Evin veya dairenin diğer odalarına giriş, misafirlerinizi ağırlamaya başladığınız alandır. Antre dekorasyonunda bazı fikirleri inceleyebilir ve her birinin diğerlerinden üstün kılan şeyleri görebiliriz.

Güzel ve sofistike Antre Dekorasyon Fikirleri

Her şeyden önce antreniz için bir stil seçmelisin. Evin veya dairenin geri kalanıyla uyumlu olmalı ve sizi ve misafirlerinizi memnun ve rahat hissettirmelidir.

Bu tasarım örneğinde geleneksel dokunuşlara daha fazla ve büyüleyici bir görünüm vermek için bazı bohem vurgular vardır.

Bir antre, tam olarak döşenme ile karşılanabilir ve şık olabilir. Bu, örneğin, çok basit ve açıktır. Alan lüks bir dokunuş ve modern bir yetenek ile şık görünüyor. Taze ve temiz ama aynı zamanda yumuşak ve hassas cazibesi var.

Her zaman en son trendleri takip etmek eğlenceli ve heyecan vericidir ancak aynı zamanda riskleri de beraberinde getirir. Eğlenceli bir yaklaşım ile ve farklı stilleri ve etkileri birleştirerek, antre içerisindeki bu geniş duvar portresi ya da bu konsol gibi bazı ilginç unsurlar tarafından tanımlanan eklektik bir dekor yaratılabilir.

Mimari de dahil olmak üzere bir alanı döşemek ve dekore etmek için her ayrıntı önemlidir. Bu antre harika bir örnektir. Tasarımı, boyalı camları, süslü duvar aynası, eski renk vurgulu koltuğu ve karakterin tam olduğu avize gibi unsurların bir araya getirilmesiyle birlikte zarif görünen unsurların birleşimidir.

Modern bir ipucuyla rustik endüstriyel bir antre. Eve gelen misafirlerinizi, eski ahşap kaplı duvarlarla, zeminde gri fayanslar ve renkli bir halı ile harika karşılayabilirsiniz. Şapkalar, montlar ve başka şeyleri asmak için birkaç kanca da duvara monte edilmiştir.

Mekan, manzara, kültür ve alanın geçmişine dayalı olarak antrenin tasarımını seçin ancak yaratıcı olmayı unutma. Bu plaj evi için ise alan açık retro görünümdedir ve aynı anda rahat hissettirir. Saksı bitkileri açık hava ile bir bağlantı oluştururken, sıcak ahşap aksanları ve stratejik yerleştirilmiş sandalyeler odaların geri kalanıyla bağlantı oluşturur.

Fransa’daki bu evin antresi çok şık. Modern, temiz ve basit, birkaç şık aksanıyla ve karışıma biraz drama katan bazı grafik öğeleriyle basit. Sanatsal dekor etkileri kullanarak tasarlanmış bir alan.

Daha Fazla: Antre Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Antre Dekorasyon Fikirleri

Bir puf yada bir koltuk  yer alan bir antre daha davetkâr görünüyor. Ayrıca, kilimleri bir alanı gerçekten değiştirebilir, gerekli dokuyu ve rengi ekleyebilir ve genel olarak daha rahat hissedebilir. Ayrıca, bazı çerçeveli sanat eserleri veya duvarlarda görüntülenen fotoğraflar ile ortamı iyileştirebilirsiniz.

Sadeliğin çok zarif olabileceğini söyleyebiliriz. Her şey malzemelerin doğru renk kombinasyonları, renkleri ve dokuları ile ilgili. Bu tasarım, uzun ve dar bir koridorun bile kendi yolunda büyüdüğünü gösteriyor.

Sıcak bir ahşap aksanıyla karışık beyaz bir zemin, güzel desenli kilimler ve alanı  davetkâr ve rahat hissettiren diğer aksan ayrıntılarıyla tanımlanan eski ve modern kombinasyon.

Boşluk tasarlarken, özellikle bu antre de olduğu gibi küçük olanlarla ayrıntılara girmeye gerek yok. Burdaki odak noktası çok ilginç bir grafik tasarımı ile zemindir. Burada kullanılan renkleri bir araya getiriyor ve öne çıkıyor, alanın geri kalanının basit olmasını sağlıyor.

Güzel ve sofistike Antre Dekorasyon Fikirleri 2019 – Galeri

Bir önceki yazımız olan Vintage Sandıklar İle Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde ahşap sandık, eski sandık ve sandık hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

1 thought on “Güzel ve sofistike Antre Dekorasyon Fikirleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close