Ev DekorasyonuFaydalı Bilgiler

Merdiven Altındaki Alanı Kazanmanın 4 YoluMerdivenlerinizin altındaki o boşluk ilk bakışta gereksiz görünebilir. Belki eve gittiğinizde ayakkabılarınızı tıkarsınız ya da artık kullanılmayan atılmış oyuncaklarla doludur, ama aslında düşündüğünüzden çok daha kullanışlıdır. Boşa harcanan alanı geri kazanmanın ve evinizin her köşesini optimize etmenin beş yolunu inceleyin.

Dört Ayaklı Arkadaşlarınız İçin Bir Ev

Onlar bizim en iyi arkadaşlarımız, sır bekçilerimiz, sırtımızı yaslayacağımız omuzlarımız ve onlara ihtiyacımız olduğunda her zaman yanımızdalar. Merdiven altı boşluğunu evcil hayvanınızın evim diyebileceği rahat bir yere çevirerek, bu alanı akıllıca kullanabilir ve onlara da onları ne kadar sevdiğinizi gösterebilirsiniz. Köpek kulübesinden tavşan kafesine, evcil hayvanınıza kendilerine ait küçük bir ev vermenin sonsuz yolu vardır.

Merdiven altı evcil hayvan evi
Merdiven altı evcil hayvan evi

Çocuklarınız için Hayal Evi

Minik beyinler sihirle dolu, hayal güçlerini merdiven altı gizli bir yuva ile besliyor. Bu küçük alan, oyun alanına dönüşmek için mükemmel bir yerdir. İster bir roket gemisi, peri evi, köşe dükkanı veya prenses şatosu olsun, biraz boya, bir duvar kağıdı dokunuşu, birkaç aksesuar ve biraz yaratıcılık sizi istediğiniz sonuca götürecektir.

Merdiven altı çocuklar için yuva
Merdiven altı çocuklar için yuva

Fazladan Lavabo Fena Olmaz

Fazladan bir tuvaleti merdivenlerin altına sıkıştırmak, evinize değerli bir ekstra alan kazandıracaktır. Alan değerli olduğunda ve banyo zamanı ölçülü olduğunda, burnunuzu pudralamak için başka bir yer tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Tuvalette sığacak kadar yer yoksa makyaj dolabı, ayna ve biraz akıllı aydınlatma size kendi makyaj alanınızı oluşturmanız için yeterlidir.Burnunuzu pudralamak için bir yer
Burnunuzu pudralamak için bir yer

Gizli Çamaşır Alanı

Çamaşır makineleri ve çamaşır kurutma makineleri gibi hantal cihazların mutfağa yerleştirilmesi garip olabilir. Onları sıkıştırmak için uğraşmak yerine neden merdivenlerin altına saklamıyorsunuz? Temizleme setinizi veya temiz çamaşırlarınızı tutmak için makinelerin üzerinde raflar bulunan alanı genişletin ve kendinize yardımcı alan oluşturun.

Merdiven altı çamaşır odası
Merdiven altı çamaşır odası

Fotoğraf galerimize göz atarak örnekleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close