Ev Dekorasyonu

Mercan Rengi İle Evinizi CanlandırınGiyim ve dekorasyon alanında sıkça kullanılan bu güzel renk son zamanlarda trend olmaya başlamıştır. Mercan rengi canlı bir renk olmasından dolayı enerji veren bir özelliğe sahiptir. Mercan rengi keyifli ve canlandırıcı bir renktir. Bu doğal rengi mobilya ve duvarlarınızda kullanarak ev dekorasyonunuzu daha kuvvetli hale getirebilirsiniz. Yaşam alanınızın pozitif bir duygu yoğunluğuna bürünmesinde bu renk ve tonlarının etkisini gördükçe, vazgeçilmeziniz olacaktır.

Bu harika rengi evinizin her odasında kullanabilirsiniz. Size mercan renginin özelliklerini dekorasyonlar üzerinden anlatacağız.

Sade Dekorasyonlar ile Uyumlu Bir Ton.

Sade bir dekorasyon stiliniz varsa bu tonu aralarda kullanarak uyumu yakalayabilirsiniz. Pastel tonlar ve beyaz ile oldukça uyumlu bir renktir. Mercan rengini yastıklarda yada aksesuarlarda tutup, diğer eşyalarınızı açık tonlarda tercih edebilirsiniz. Bunun dışında mobilyanızın birini mercan rengi seçerek diğer eşyalarınızı pastel yada açık tonlardan tercih edebilirsiniz. Her türlü uyumu sağlayabileceğiniz bir dekorasyon olur.

Sade Dekorasyonlar ile Uyumlu Bir Ton
Sade Dekorasyonlar ile Uyumlu Bir Ton

Birçok Renk İle Uyumlu Dekorasyon.

Mercan rengini, kahverengi, bej, gri, beyaz, açık mavi, pudra pembesi, yavruağzı, yeşil veya somon rengi ile kullanabilirsiniz. Bu renkler ile birlikte dekorasyonda büyük bir uyum sağladığını söyleyebiliriz. Özellikle yeşil ve mavi tonlarıyla birlikte kullanıldığında ortaya oldukça huzurlu bir ortam çıkıyor ve dekorasyona sakinlik katıyor.Mercan ve Yeşil Uyumu
Mercan ve Yeşil Uyumu

Gri İle Mercan Uyumunu Mutlaka Deneyin.

Gri ve beyaz ile oldukça uyumlu olan mercan rengini bu renklerin ikisi yada birisi ile kombinleyerek şık bir görünüm ve sakinlik elde edebilirsiniz. Daha modern ve klasik bir dekorasyon istiyorsanız gri mobilyalar üzerinde mercan rengi ve tonlarını kullanabilirsiniz. Tabi ki diğer tarzlarda da oldukça güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Gri İle Mercan Uyumu
Gri İle Mercan Uyumu

Duvarınızı Mercan Rengi Seçerek Evinize Enerji Katın.

Salonunuzun tek bir duvarını mercan rengi ile boyayarak aradığınız enerji dolu salon dekorasyonu için güzel bir adım atmış olursunuz. Mercan rengi duvarınız sıcacık ve enerjik duruşuyla geri kalan dekorasyonunuzu tamamlayacak ve kıpır kıpır bir görünüm sağlayacaktır.

 Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close